Wpis z mikrobloga

Obecnie subreddit gwinta wygląda jak stolec, ale ja wiedziałem że to się tak skończy gdy cdpr dalej będą jechać na swojej żałosnej komunikacji z graczami (której w zasadzie nie ma) i tak dalej. Gra jest w becie od roku i dwóch miesięcy, i tak sobie stoi, co patch jakaś głupia rewolucja z milionem bugów, na ten moment nie wygląda na to żeby faza gry miała się zmienić bo oni sami nie wiedzą jak ich gra ma wyglądać. Praktycznie 90% zapowiadanych rzeczy jest przesuwanych, w tym ta #!$%@? kampania fabularna na którą chyba się nie doczekam. No a to co się stało dzisiaj to totalne apogeum #!$%@? XD
W ogóle to gwint (który podobno ma mieć oficjalną premierę w 2018) nadal jest o wiele brzydszy i dużo mniej atrakcyjny wizualnie od takiego hsa z 2014. W żadnym wypadku nie wygląda jak JAKOŚĆ AAA wielkimi literami na zapowiedziach.
Od początku wiedziałem że zabierają się za typ gry o którym nie mają pojęcia. Jeżeli chcą, żeby ich gra była fajna i popularna, to muszą znowu zrobić rewolucję, ale tym razem nie samej gry. Muszą zrobić rewolucję u siebie w studiu xD
#gwint
  • 16
@Kardig: to że burza co jakiś czas odpisze że "AWESOME <333" na jakiś fanart to żadna komunikacja

chodzi o to że przykładowo gracze dowiadują się o zmianach w grze na krótko przed ich wejściem, w przypadku patchów nie pozwala to na komfortową analizę i wyrażenie opinii.
Dzisiaj jakieś 5 minut przed zakończeniem sezonu cdpr z niewiadomych przyczyn przedłużyli go o 2 dni, tymczasem gracze z topki po ostrym grindowaniu czekali na
@Kardig: Przecież @Greemote ma rację. Redzi niby udzielają się na reddicie, ale często nic z tego nie wynika. Większość ich wpisów to wspomniane wyżej "awesome" albo "zaufajcie nam". Zamiast budować hype małymi informacjami, to wszystko jest u nich ściśle tajne do samego końca. Spokojnie dałoby się uniknąć dużej części redditowych dram, gdyby tylko była lepsza komunikacja.
@Greemote: @Tomm16: A konkretnie to co Was dziwi na subreddicie? Gra jest niezbalansowana, zabugowana, a CDPR po raz kolejny zachowuje się dziwnie, pokazując, że ma graczy gdzieś, co po ich wcześniejszym działaniu, a tym bardziej pozytywnej otoczce jaką mieli jest mocno zaskakujące. Ciężko, żeby na subreddicie był jakieś pozytywne glosy, czy nawet sensowna dyskusja o balansie, przy obecnym stanie gry (sam CDPR chyba widzi, że pierwszym problemem są bugi, balans
Pobierz
źródło: comment_EJESRWaOG7azuwb3jZPUzUfLrj17EmtA.jpg
@Jan_K: Jak się pojawiają nowe karty, to często jest tam płacz, że będą op. I to nie kilka osób, tylko spora grupa. Było tak chociażby z dywizją Venendal. Wiadomo, że brak balansu i jest sporo bugów, ale to już wiadomo od dwóch tygodni, a dziś wylało się tam takie wiadro pomyj na Redów. Jak już to wcześniej powinni to zrobić. Dziś przesunęli termin końca sezonu i ludzie zgłupieli. Ma to jakieś
@Jan_K: @Tomm16: Jeśli chodzi o moje porównywanie do hsa, to nie chodzi mi tak naprawdę o kolory, ale to że dla przykładu w gwincie nie ma mocnych wejść kart legendarnych. Rzucasz złotego smoka no i w sumie tyle, efekt ten sam co rzucenie brązowego żołnierza. Nie czuć tej "potęgi", satysfakcji. Mogę jeszcze powiedzieć, że menu jest trochę słabe bo to ciągłe przewijanie zakładek jest niewygodne a częste ekrany ładowania bardzo
nie ma potrzeby takiej komunikacji,


@Jan_K: xD
No pewnie
Żeby się dowiedzieć kiedy będzie jakiś patch ludzie z reddita musieli stawać na głowie.
Reddit pod koniec każdego patcha zamienia się w jedno wielkie wysypisko memów i spamu, dopóki Valve nie raczy podać chociaż przybliżonej daty patcha, czy czegokolwiek innego.

A jak cokolwiek napiszą to święto.
@Tomm16: Sam fakt przesunięcia końca rankingówek nikogo by pewnie nie zdenerwował, gdyby był ogłoszony np. dwa dni wcześniej. Bardzo ciężko jest mi sobie wyobrazić, co się stało, że CDPR ogłosił to dosłownie za pięć dwunasta. Kolejny kropla, która już przelewa czarę goryczy.

Co do tego, że jest na plus - patrząc szerzej, to mając do wyboru grindowanie z 20 na 21 rangę, bądź grę w nowym sezonie z nowymi nagrodami to
@Greemote: Przecież nic się nie zmieniło. Ludzie wyrażający swoje niezadowolenie są nadal nazywani hejterami, a fanboje wciąż trzymają swoje nosy w tyłku CDPR i połkną bez popity każde gówno, które im zaserwują czerwoni. Każdy normalny już dawno zauważył, że REDzi nie mają pomysłu na tę grę, a komunikacja stoi w miejscu. A sorry... zapomniałem, że Burza jest takim wspaniałym community managerem, tak często odpisuje i w ogóle (XD). Niedowiarkom polecam prześledzić
@Greemote No trochę zawodzą, oby wyciągnęli wnioski i się poprawili, byłoby mi bardzo szkoda Gwinta jakby go udupili.
Ale co do szaty graficznej to się odczep, karty premium są piękne, a jakieś finezyjne plansze tylko by dekoncentrowały. To nie hs, że walisz jednostki byle do many pasowały i połowę meczu klikasz znudzony na domki.
@Im_CIA No właśnie jest problem bo karty premium choć są 10/10 to nie robią wszystkiego.
Ja nie mam nic do stylu tej gry, w żadnym wypadku nie chciałbym żeby dodali tu wszystkie kolory tęczy i jednorożce. Wiedźmin zawsze był ponurym uniwersum. Jedyne o co mi chodzi to pododawanie jakichś animacji czy efektów, żeby ta gra wyglądała na trochę porządniejszą. I można zmienić tę grafikę stołu na bardziej drewnianą czy coś, moim zdaniem