Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem jakim bydlęciem trzeba być aby doprowadzać do sytuacji jaka się aktualnie utrzymuje. Powietrze można ciąć nożem, a smród jest tak intensywny że nawet bielizna nim przechodzi.

Na straż miejską nie idzie się dodzwonić aby zapytać czego nic z tym nie robią.

Zaczyna się wszystko oczywiście od ul. Kunickiego (Lubelski Fallout, dzielnica trzeciego swiata) i w stronę Męczenników Majdanka JEST #!$%@? TRAGEDIA, inaczej się tego powiedzieć nie da.

Samochody to ze światłami przeciwmgłowymi jeżdżą bo widoczność to nie całe 100m, śmierdzi, wróć **#!$%@?* tak że nie da się oddychać. #!$%@? nawet w domu, gdzie zamknięte są okna (uszczelki nowe zakładałem przed zimą).

Dodaję mapkę, jest to strefa NO GO jeżeli szanujecie swoje zdrowie, nie wybierajcie się w te okolice jak się ściemni (wiadomo ciemno to można wrzucać do pieca co się da). Pewnie w innych częściach Lublina jest to samo, to jest moja relacja z obszaru objętego ochroną "pale byle gównem i #!$%@? mi zrobicie bo jestem amebą umysłową" .

#lublin moje miasto takie piękne
BartekLbn91 - Ja nie wiem jakim bydlęciem trzeba być aby doprowadzać do sytuacji jaka...

źródło: comment_1Ghe4HM5RB1YdJ7KCvv2sE5IqseKGuqh.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@BartekLbn91: jak w tym kraju ma być dobrze, jak #!$%@? palą byle gównem i nikt nic z tym nie robi. Najlepiej #!$%@?ć jak czujesz jakiś syf na straż miejską, raz nie pomoże, dwa być może też nie, ale jest szansa, że po trzech mandatach się bydło nauczy.
  • Odpowiedz
@adgebworthy: Ludzie wyrzucają na śmietnik meble i w nich są drewniane elementy (czasami nawet nie lakierowane), po świętach choinki, wystarczy przejść się i pozbierać. Ale nie, lepiej palić jakimś plastikami i innym mega trującym syfem.
  • Odpowiedz
@janusz_zart_hehe: jakość powietrza jest TRAGICZNA a nie bardzo zła. W domu też #!$%@?, te wszystkie substancje się dostają do środka mimo wszystko.
@r4do5: pod śmietnikiem dwa dni temu stały meble, zniknęły wszystkie (mimo że to nie był dzień odbioru gabarytów), a teraz sobie fruwają w powietrzu, co nie jest dobre tak jak piszesz lakier swoją drogą, a klej?
  • Odpowiedz
@BartekLbn91: Już wolę żeby palili drewnem z mebli niż tym czym palą. Jak komin zadymia czarnym dymem całą okolicę to na 100% nie jest drewno z mebli tylko coś znacznie gorszego.
  • Odpowiedz
@r4do5: na Sylwka jechałem z Koszalina do Zakopanego. O ja #!$%@? jak na południu #!$%@? jest powietrze. Na trasie górka, wyjeżdżamy na szczyt a tu #!$%@? cała dolina #!$%@? smogiem. Przejeżdżamy obok mieściny a z kominów #!$%@? jakimś żółtym wręcz syfem. #!$%@? mnie w moim mieście smród palonego drewna, czuje się jakbym był na ognisku, ale tam to już jest istny armageddon. Wyłączyliśmy nawiewy, smród się oczywiście i tak przedostał, dławiące
  • Odpowiedz