Wpis z mikrobloga

@Eppis: Oryginalne od Joyetecha do Aio ale z tego co pamiętam to również wchodzą tam grzałki od Cubisa 0.6 i one też są całkiem spoko. Co do liquidu ostatnio zasmakowały mi premixy Be My Juice
  • Odpowiedz
@Eppis: Tylko tak jak pisałem, nie jestem pewien czy wchodzą. Wydaje mi się że tak. Jak to wszystko będzie działac to potem możesz kupić bazę RBA do Cubisa.
  • Odpowiedz
@Eppis: nie polecam aio, najgorszy sprzęt jaki kiedykolwiek miałem... air flow można się przydusić przy większym buchu (nawet w smokach ten przelot jest lepiej rozwiązany...), mały ale grzeje się jak #!$%@?, w pewnym momencie ustnik przy uszczelkach zaczął mi się topić i musiałem wziąć nowy, niby dość częsta wada sprzętów na dużych watach ale no #!$%@? to ma 28-35w XD... do tego jeszcze u mnie żarł liquid dość mocno i lubi
  • Odpowiedz
@Eppis dla mnie najlepiej używało się 0.3 ohm ponieważ można było palić dopłucnie, inne 0.5 i 0.6 mają słaby przepływ powietrza. Na 0.5 troszkę lepszy smak ale nie robi to tak dużej różnicy przy lepszym komforcie używania z 0.3ohm. na ego aio używałem liquidow liquidow, są całkiem wporzo, nie zabijają grzałek i są dość rzadkie dla tego ego aio na tym nie Bobrzy za często. Aktualnie polecam samemu robić liquidy bo poprostu
  • Odpowiedz
@Eppis przepraszam, wprowadziłem Cię w błąd. Grzałka którą polecam to 0.5ohm a te które mają słabszy przepływ ale lepszy troszkę smak to 0.6ohm i 1ohm.
  • Odpowiedz
@siema13: Właśnie coś mi sie nie zgadzało, dostałem od e-dymy gratis jabłko bm, i kijowo smakowało dziś kupiłem Gekon od Dillon's i coś pięknego na grzałce 0,6.warty polecenia jakby ktoś szukał :)
Edit
Chmurka jak na taką niską półkę też niezła, chodź mi bardziej chodzi o smak :)
  • Odpowiedz