Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin

Postanowilem poszukac i napisac cos wartosciowego bo masa gowno postow jakie sie tu przewija na tych tagach az powala. Postaram sie wrzucac waluty godne zainwestowania raczej dlugoterminowo. Nie jestem fanem kupowania shitow i liczyc na wzrost o 5000% bo jak widzicie gieldy blokuja wyplaty, gina trasnfery czy #!$%@? wie co. Celem jest staly pewny zysk w projektach profesjonalnych.

ICON (ICX)

Dlaczego warto zainwestowac?
1.Strona internetowa: ICON www

Wyglada legitnie i daje nam informacje miedzy innymi o ogloszeniu te waluty miedzy innymi przez Forbes, Boomberg i mase innych stron powiazanych z krypto. Dostepna jest tez Road map na 2018
Na twiterze sa aktywni i maja prawie 30k obserwujacych

2. Projekt

Celem jest stworzenie najwiekszej na swiecie zdecentralizowanej sieci jak to ma dzialac wyjasnia filmik ponizej:
Film z youtube

Dodatkowo mozemy na stronie znalesc tabelke porownujaca jakie unikalne wlasciwosci ma ICON w porownaniu do Etherum i EOS

Wszystko wyglada ladnie, zgrabnie, czysto oraz posiadaja rowniez profesjonalny team.

Glowna informacja z ich bloga

ICON Mainnet will officially launch on January 24, 2018
Wszystko jest w fazie testow I mialo byc juz uruchomione pod koniec grudnia ale data zostala przesunieta. Oznacza to ze bedzie mozna tradowac ich waluta bez koniecznosci wymiany na inne krypto, caly kod bedzie ich i coin rowniez. Co sie stanie wiec jesli kupimy na binance a waluta po 24 bedzie niezaleza? W sumie nic oni sa partnerami binance i binance automatycznie bedzie to konwertowac ;)

Tydzien pozniej maja jakis szczyt i jest duze prawdopodobienstwo, ze cena pojdzie w gore.Waluta ma wszystko zeby nawet stac sie top 10 w 2018.

Kilka linkow do reddit jakby ktos chcial wiecej poczytac:
Link 1

Link 2

Bede sie staral robic reaserch i wrzucac wiecej bo naprawde jest wiele ciekawych i interesujacych projektow ktore moga przyniesc spore zyski ;)

Jesli chcesz zaczac tradowac polecam gielde binance (profesjonalna gielda z wyselekcojowanymi coinami i najbezpieczniejsze miejsce do tradingu)

Link bez ref
Link z ref
  • 11
  • Odpowiedz
@z_dystansem:
ja wszedlem w to przy 43400 teraz jest juz 58800 ale nie sugerowalbym sie tutaj gorka bo projekt jest juz realizowany przez 2 lata, po wykresie rowniez mozna sie spodziewac stalego wzrostu nie ma tam zadnych szalenstw. Na reddicie youtube jest ta waluta zajebiscie promowana wiec ludzie beda kupowac, jak ten news jeszcze im pyknie to moze byc ladnie;)

mam nadzieje ze tak bedzie ;)
  • Odpowiedz
@Wypoks:
mysle ze kilka miesiecy niewiem zobacze jak sie sytuacja bedzie rozwijac ale moja strategia to longrun i nigdy nie bede na shorty gral wiecej bo koszuje to mase nerwow i jest duzo ciezej przewidziec co sie bedzie dzialo.
  • Odpowiedz