Wpis z mikrobloga

@NexciaK: Nagata daj mnie no Gohana tutaj bo już drugi raz Goku nie będę rysował. Opitoli mu się włosy na niebiesko i myk na fajrant! Nikt nie zauważy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luki839: w tym kontekscie ma to jakis sens, jezeli op mial na mysli podobienstwo do ssj2 to zwracam honor.Jednak raczej pewnym jest, ze przynajmniej poki co nie pojda w ta strone tylko skupia sie na UI ewentualnie dadza ssj blue full power dla Vegety
  • Odpowiedz
@Bruce_Robertson: @luki839: Nie inaczej Panowie. Screen SSJ2 Goku podczas walki z Zamasu w swiecie kaioshinow(zrobiony na odcinku dbpolska.net) - w slabej jakosci ale mysle ze da rade zobaczyc to co chcialem pokazac. Dodatkowo zolte blyskawice w formie SSJB - ciekawilo mnie to + ten screen. Dodajac do tego fakt ze wczesniej jiren rzezbil glowa SSJB+KKx20 Goku w arenie - uznalem to za ciekawe.
NexciaK - @Bruce_Robertson: @luki839: Nie inaczej Panowie. Screen SSJ2 Goku podczas w...

źródło: comment_e1HXSlgOWRgzTv4gzbqvWGD7RAm73poR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NexciaK: jestem az tak przewrazliwiony w kwestii narzekania na kreske w super, ze calkowicie opacznie zrozumialem Twoja wypowiedz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak myslisz ta "nowa" forma Vegety to bedzie blue full power czy odpowiednik ssj2 tyle ze na boskim poziomie?
  • Odpowiedz
@NexciaK: To błąd, pomyłka, animator prawdopodobnie wzorował się na złej karcie postaci, bo sceny przed i po tym ujęciu mają normalne wzory włosów z ssj 1. Gość który rysował i animował ten kawałek odcinka (dziwne spojrzenie Vegety gdy obserwował Jirena, gdy ten zasypywał Goku ciosami) nazywa się Koji Nashizawa i ma ewidentne problemy z rysowaniem przodu twarzy, podczas gdy profile rysuje naprawdę niezłe.
  • Odpowiedz