Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #oyster #iota

Patrząc całościowo na marketcap wszystkich krypto, oraz to że moim zdaniem ten wyścig dopiero się zaczął od jakiegoś pół roku. Biorąc pod uwagę to że marketcap Siacoin rośnie. Biorąc pod uwagę to że za rok marketcap pierwszej 30tki marketcapu może być kilkukrotnie wyższy. Uważam że śmiało mogę wycelować w marketcap Oyster jako taki zupełnie PEWNY CEL 5-10 mld USD. Jeśli ten projekt okazał by się tak fajny i rewelacyjny jak już teraz wygląda to będę celował nawet wyżej.

Stawiam że rok 2018 będzie rewelacyjnym rokiem dla krypto ale przede wszystkim to będzie rok IOTA oraz technologii IOTA aplikacji powiazanych z IOTA takich jak Oyster i inne które będą z całą pewnością powstawały.

IOTA traktujmy jako walutę bazową trzeciej generacji to o nią będą opierały się nowe technologie.

Moje zdanie:
To są ostatnie chwile by wejść w tani IOTA
To są ostatnie chwile by wejść w tani Oyster --- który z łatwością osiągnie wartość 30 dolarów i to moim zdaniem jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. ( podobnie jak uczynił to Raiblocs )
  • 18
  • Odpowiedz
To są ostatnie chwile by wejść w tani Oyster --- który z łatwością osiągnie wartość 30 dolarów i to moim zdaniem jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.


@Amelcio: byłoby pięknie ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
a czemu ma wzrosnąć, jakieś wydarzenia, czy tylko na podstawie market capu i ilosci tokenow takie przewidywania?


@zaspoon: Poczytaj sobie czym jest IOTA i czym jest Oyster. A odpowiedz przyjdzie w chwili Twojej refleksji. Technologia IOT oraz oparta o nią IOTA oraz np aplikacja Oyster to tak jak byś to porównał do wejścia w naszą rzeczywistość INTERNETU. To coś czego teraz nie widzisz. Ale zobaczysz i zrozumiesz po czasie. Cap oraz
  • Odpowiedz
Day trading nie jest dla mnie, za dużo stresu i traconego czasu. Wszystko kupuję z myślą o leżakowaniu tak długo, aż projekt będzie gotowy.


@Soothsayer: Tak widzę że jesteś dojrzały kryptoInwestorem To się chwali.
  • Odpowiedz
@Amelcio: Ja wiem, że siadło (jak w zasadzie każdy losowo wybrany shitcoin) ale zalecam jednak więcej ostrożności. Technicznie ten projekt to kompletna amatorka i przy odwróceniu trendu będzie jednym z pierwszych do odstrzału. Polecam: https://github.com/oysterprotocol


@Mokatte: każdy sam decyduje o swoich inwestycjach. Szanuję Twoje zdanie xd.

Takiego za przeproszeniem #!$%@? na szczęście nie słuchałem przy 30 centach na iota i oyster i słuchać nie muszę. Podejmuję własne decyzje w powyższej
  • Odpowiedz
@Amelcio Ciebie nie próbuję przekonać - nie mam w tym celu. Informację zostawiam dla tych, którzy patrzą dalej niż na coinmarketcap. Przy obecnym trendzie inwestując w 9 na 10 coinów z niskim mc - można zarobić. Problemy zaczną się jeżeli trend się odwróci - wtedy najmniej odczują to projekty, za którymi stoi coś więcej niż hype i jeden developer kodujący z piwnicy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@saser91 tylko kucoin cryptopia lub najbezpieczniej etherdelta. Ale delta trzeba zrozumiec jak dziala bo przez pomylke mozesz stracic swoje piniazki ()
  • Odpowiedz