Wpis z mikrobloga

**Dzień dobry/Dobry wieczór.


Wielu z Was pyta się o giełdy, na których warto kupować kryptowaluty. Wielu też podaje swojego reflinka, bo na poleconych można coś zarobić. Nie są to duże kwoty, - wszystko zależy
od ilości tranzakcji i kwot obracanych na giełdach - ale to zawsze coś.
Dlatego wpadłem na taki pomysł, który poniżej prezentuje.

Podaję dwa reflinki do dwóch giełd kryptowalut (coinbe oraz bitbay). Następnie za każdego zdobytego poleconego do niedzieli do godziny 20.00 wpłacam 1 zł na cel siepomaga.pl/lucek (wybrałem losowo, niedużo brakuje do końca zbiórki) jednak z limitem 200zł. To oczywiście nie wszystko. Z końcem stycznia udostępniam zrzuty z ekranu z obu giełd z zarobkami z refów. Całą zarobioną kwotę, pomniejszam o 200zł i przelewam na wcześniej wskazany cel.

Dodatkowo, wśród osób, które założą konta na giełdzie bitbay i dokonają choć jednej transakcji, wylosuję nagrodę w wysokości 50zł. Jeśli liczba tychże przekroczy 50, nagroda wzrasta do 100zł.
W tej części "zabawy" można wziąć udział do poniedziałku do godziny 20. Oczywiście wszyscy mogą brać udział. Weryfikujemy się wysyłając PW z loginem, którego użyliście przy rejestracji.
O 20.00 w poniedziałek udostępniam listę osób, które biorą udział w losowaniu. Przelew na bank polski, bądź po przeliczeniu ETH albo TRON.

A oto linki:

BITBAY- moderacja usunęła wpis ze względu na reflinki - napisz - wysyłam przez PW
Dobra, profesjonalna giełda.
na plus: płynna, duże volumeny
na minus: jedynie 8 kryptowalut.

COINBE - to samo co wyżej - link podam na PW
Znacznie mniej znana, za to nie wymaga weryfikacji.
Na plus - bardzo dużo kryptowalut, bo aż 26 (w tym chociażby tak tutaj popularny DOGECOIN)
Na minus - niska płynność na mniej popularnych krypto.
Szczerze mówiąc, to tutaj wolałbym organizować konkurs losowy,

Zapraszam serdecznie do zabawy :)**

P.S. Linki na pewno dojdą. Właśnie wychodzę z pracy, więc około godziny 21 wyślę wszystkim zainteresowanym. Jutro większość dnia jestem przy komputerze, więc będę informował na bieżąco.

P.S.2 Tak wiem - być może coś na tym zarobię - ale podejmuję jakieś ryzyko, i oddaję zarobek za praktycznie cały styczeń.

#kryptowaluty #rozdajo #trx
  • 7