Wpis z mikrobloga

Teraz można zawołać.


@magik69: A niby dlaczego już można zawołać? Przeczytaj co on napisał, że będzie wzrost o 50% rano wczoraj, bo będzie big news. Więc w takim razie odpowiedz mi na pytania dwa:
Czy dziś jest 5.01 czy 6.01? Bo ja też mogę napisać - słuchajcie, na 0x będzie w przeciągu 8 godzin pompa i wzrost o 50% co najmniej, kupujcie! A 0x wzrośnie o 50% dopiero pojutrze albo
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Dziwny zatem zbieg okoliczności, że akurat z 20 na 30$ skoczył. A jakie info? Nie wiem które miało znaczenie, może wszystkie, tj. wspomnienie o LSK w CNN i CNBC oraz potwierdzenie, że relaunch odbędzie się na 100% 20 lutego i lista miejsc jest ograniczona do 300 osób. Ale też oczywiście - wszystko z topowych walut rośnie i można to tłumaczyć na różne sposoby.
  • Odpowiedz
wspomnienie o LSK w CNN i CNBC


@magik69: Mówisz o tym jednym słowie, które pada w potoku wypowiedzi i trzeba się specjalnie na tym skupić by to wyłapać? xD

relaunch odbędzie się na 100% 20
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Nie wiem czy specjalnie skupić, ale te telewizje mają spory zasięg. A o czym jak o czym, ale o kasie to ludzie słuchają w skupieniu. Wszystko rośnie, rynek wypełnia się kasą i trend będzie taki na pewno kontynuowany dla wielu krypto, także tych o których piszesz.
  • Odpowiedz