Wpis z mikrobloga

witam serdecznie.
Pisze głównie do osób z Gdańska.
Mianowicie szukam osob które byłyby zainteresowane amatorskim explorem nawiedzonych miejsc oraz dokumentowaniem zjawisk tudzież zjawiska paranormalnego na kamerze. Po prostu swego rodzaju Ghost Haunting
#duchy #paranormalne
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@Jazz_Funky_Man znasz takie w pobliżu Gdańska? Bo ja niby byłbym chętny, no ale tys obca zielonka więc nie wiem czy chciałbym z Tobą iść w takie miejsce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Peps_Pro:
Gdybym byl niezrownowazony to bym raczej nie proponowal takich rzeczy. Potrzebuje osob ktore zachowuja przyslowiowa zimna krew. Nie chce osob ktore po uslyszeniu lub zobaczeniu czegos, co w domysle ma byc duchem - krzycza i uciekaja w poplochu ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fevx: @StachuX: Nie bierzcie tego tak ze ja jestem organizatorem. Organizatorami bedziemy my czyli grupa ludzi wraz ze mna ktora bedzie tym ogloszeniem zainteresowana. Miejsce wybierzemy rowniez wspolnie. Poprzedajac pytania , to w calym naszym wojewodztwie oraz nawet w samym gdansku jest duzo miejsc ktore mozna byloby odwiedzic ()
  • Odpowiedz
@Jazz_Funky_Man: jesteś chętny nadal? Jeśli chcesz to jestem chętny interesuje się głównie lasami nawiedzonymi w Polsce szczególnie okolica Kędzierzyn Koźle gdzie jest akcja z łysa dziewczynka na rowerze
  • Odpowiedz