Wpis z mikrobloga

Mało, bo mało, ale zawsze +10k. Zrobiłem przede wszystkim jeden błąd, bo nie przeznaczyłem odrobiny czasu na licytację, tylko skupowałem na KT (kilka kart podlicytowałem), przez co zysk jest mniejszy, niż mógł być, ale zawsze coś. Popełniłem też pare gaf (Tunazebe, Gray) bo myślałem, ze ich karty podskoczą na ponad 3k, obserwowałem rynek i mogłem je sprzedać średnio za 2600, a tak na niektórych wyszedłem na minus, ale to drobne. A średnio nietrafioną inwestycją był Valentin, skurczybyk!
#fut
K.....z - Mało, bo mało, ale zawsze +10k. Zrobiłem przede wszystkim jeden błąd, bo ni...

źródło: comment_RrIrgFWhzcTWKBoB37rmqv1R1b9n4F1Y.jpg

Pobierz
  • 23
@Veyn: najbardziej Francuzi z BPL. LO kupowałem za 350-450 a chodził nawet po 4k :D z kolei napadzior schodził za 2k. Kupowałem w sobotę i niedzielę. Tez się przejechałem z tuanzebe. Dużo zarobiłem tez na Capelle. Kupowałem za 2k sprzedawałem za 4k a teraz skurczybyk za 6k chodzi. .. Zainwestowane około 40k na chwile obecną 230k mam
@krzychusek333: @Veyn: Spoko, na najbliższych dniach też postaram się znaleźć karty dobre do inwestycji z porządnym zyskiem. Cieszę się, że chociaż Wy wyszliście na spory plus, bo ja popełniłem też błąd taki, że inwestowałem w zawodników popularnych - jak większość graczy, przez co ich ceny nie podskoczyły aż nad to. Powodzonka w dalszym trejdowaniu!
@Kitaz to dzięki Tobie nakupilem masę zawodników MLS, którzy okazali się bezużyteczni, czy to ktoś inny? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja dopiero pierwszy sezon gram w fut, ale jeśli chodzi o handlowanie to mam dużo do poprawy ( )
@Majku_: Oni tak nie do końca są bezużyteczni, zapewne niedługo wejdzie SBC ligowe z MLS'u, a jeżeli nie, to zarobisz sporo po starcie ligi (bodajże marzec) bo na 100% będzie SBC z jakiegoś meczu. Ale ja w każdym bądź razie polecałem kupować graczy z popularnych lig, bo wiadomo, masz kozak skład, z informami to zmienisz tylko siedmiu zawodników, a najlepszych zostawisz.
@krzychusek333: 1200 za zawodnika to dupy nie urywa. Ja kupowałem Ailtonów za 2-3,5k, sprzedawałem za 6,9k. Dużego zysku nie zrobiłem, bo kupiłem wielu Yedlinów, w dodatku akurat nich sporo na kup teraz. Licytacje są dużo, dużo efektywniejsze. Chyba zupełnie zrezygnuję z kup teraz.
@Kitaz spoko, absolutnie nie mam pretensji :) progres jest taki, że zwiększa się zarówno ilość coinsow, jak i zawodników w klubie, więc potencjalny zysk jest.
Sprzedałem wszystkich poza jednym graczem, który miał wrzucony styl gry cień. Z nim mi się nie pali, sprzedam go za te 3k nawet za tydzień jak się kupiec trafi. Czas więc na jakieś podsumowanie. Zamroziłem na tydzień 130k i na tydzień zawaliłem sobie listę transferową. Dzięki temu ze 130k zrobiłem 247k. Dziękuję jeszcze raz pan @Kitaz, @krzychusek333: