Wpis z mikrobloga

no heeeej ()

Jako, że ostatnie piwo było aż dwa miesiące temu (chciałam napisać, że w zeszłym roku ale by wyszedł turbonieśmieszny żart) to postanowiłam zorganizować kolejne!

Data: piątek, 05.01
Godzina: 20:00
Miejsce: NaPiwek Pub, Wodna 12

Przychodźcie tłumnie mimo złej pogody, która się zapowiada.
Nowy Rok, starzy my, ale kilka okazji do świętowania na pewno się znajdzie. Główną chyba jest nowa praca naszego ulubionego kolegi @Marpop ( )
Jeszcze nie wiem czy zdążę zrobić jakieś jedzenie ale jest możliwe, w sumie to nawet nie wiem co, ale jestem otwarta na propozycje.

Będę raczej punktualnie, jakby ktoś miał problem z trafieniem to pisać. Na razie nie mam pojęcia gdzie będziemy siedzieć, zrobiłam tylko rezerwację, ale nigdy w NaPiwku nie byłam xD

W każdym razie każdy mile widziany, nowe osoby też. Już nie będziemy robić nieśmiesznych żartów, że nie jesteśmy z wykopu, żeby każdy od razu do nas trafił :D

Sponsorem dzisiejszego piwnego gifa jest @aveniner oraz #wykopoczta
#piwowpoznaniu #poznan
Limonene - no heeeej (。◕‿‿◕。)

Jako, że ostatnie piwo było aż dwa miesiące temu (ch...

źródło: comment_uR9NIqWfWFR0ewbD7Po1tPFbRT50y7Lj.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: no każdy tak chyba miał jak był pierwszy raz. Jakoś trzeba było ogarnąć do którego stolika się dosiąść :P Mój kumpel podbił i spytał czy tu się obraża ważne osoby z kościoła, myślałam, że umrę ze wstydu ale każdy już widział, że przyszliśmy razem.
  • Odpowiedz
@alyaoo: na swoją obronę mam, że zawsze tak mówiliśmy, a potem od razu, że jesteśmy. No i w taki sposób, że było widać, że to żart. I wołałam go potem jeszcze ale chyba nie słyszał, ale potem poszłam przeprosić do baru ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz