Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki z Krakowa, mam do Was wielką prośbę. Może z Waszą pomocą uda się znaleźć moje zguby. W nocy z 30 na 31 grudnia zgubiłem dokumenty (granatowy portfel marki Adidas z kompletem dokumentów - dowód, prawko, dowód rej.) oraz telefon (Motorola Moto X Style w czarnym etui nillkin). Bawiliśmy się ze znajomymi w klubie Jazz Rock Cafe, i tam po raz ostatni korzystałem ze zgub. Później niestety impreza za bardzo się dla mnie rozkręciła, odłączyłem się od paczki i nie pamiętam za bardzo co się działo. Gdy się ocknąłem, nie miałem już przy sobie ani dokumentów ani telefonu. Zdaję sobie sprawę, że są małe szansę na odnalezienie, no ale jakby komuś udało się znaleźć to dajcie proszę znać.
#krakow #pomocy #zguba #zgubiono
  • 15
  • Odpowiedz
@Topic: przy Tesco na Wybickiego widziałem kartkę, że jakiś portfel z prawkiem i dokumentami ktoś znalazł.
Byłem tam 31 grudnia... był opisany kolor porfela i że prawko w środku m.in. było ale nie pamiętam nawet jaki kolor. Może tam gdzieś zawędrowałeś ?

Kilka takich kartek ktoś rozwiesił, okolice Tesco i sklepu nocnego z alko zaraz obok
  • Odpowiedz