Wpis z mikrobloga

Uwielbiam was wypok. Robicie wszystko na odwrót.

W momencie największego FUDU, 2 dni temu, gdy pogłoski o tym że verge to szajs są najbardziej prawdopodobne, jesteście jak husaria, można by w was #!$%@?ć bejsbolami a wy nie sprzedacie ani jednego verge coina. No nie sprzedacie ni chui, jesteście holderami życia, już macie umówione spotkanie na kupno lambo za wasze verge.

A w momencie gdy wreszcie podniosło się z kolan, wygląda na coraz bardziej prawdopodobne że coś z tego verga i całej reszty będzie, wy nagle stwierdzacie że uffff, wreszcie wróciło na 1200 satoshi, nigdy nie wierzyłem w to gówno, dumpuje verga, ten projekt jest do bani.

justinvendetta mógłby tutaj wbić, pokazać wam protokół, a wy i tak byście się go zapytali czy kupować czy sprzedawać verga XDDD
#kryptowaluty
  • 9
@Viraciael: zreszta ludzie sa tak glupi - zadnego oficjalnego info nie bylo, devi tylko podali ze wraith wyjdzie do konca roku i tyle, a ludzie juz wymyslili milion scenariuszy, ze nie wyjdzie, ze scam, ze opoznienie, ze dev odszedl xd
A w momencie gdy wreszcie podniosło się z kolan, wygląda na coraz bardziej prawdopodobne że coś z tego verga i całej reszty będzie, wy nagle stwierdzacie że uffff, wreszcie wróciło na 1200 satoshi, nigdy nie wierzyłem w to gówno, dumpuje verga, ten projekt jest do bani.


@Viraciael: Akurat zrzucenie XVG na takim odbiciu może być dobrym pomysłem. Frajerstwo wyprzedaje się w dołku, dobry gracz poczeka na bull trapa i wyprzeda się.
@crine: rozkmiń taką sytuacje - byłem sobie kiedyś w zoo. Była grupka pingwinów. Niesamowicie pocieszne stworzenia. Miały jeden słaby punkt - światło czerwonego lasera. Poprostu MUSIAŁY ZA NIM PODĄŻĄĆ.

Wypok wydaje mi się na identyczny - ludzie totalnie nie rozumieją podstawowych praw, więc każdy musi się publicznie pytać czy sprzedawać czy kupować na każdej górce i każdym dołku. XD.
@Smule: nie o to mi chodzi. Dobry gracz, zacznijmy od tego, kupuje tego verga po 850 satoshi, wyprzedaje po 1150 satoshi, i wychodzi.

gracze wypok.pl, sprzedają po 850, kiedy dobija 1100 odkupują, patrzą jak rośnie na 1250, wystawiają #!$%@? jakimi to oni nie są bogami trejdingu, w międzyczasie kurs spada na 1100, po czym przychodzą tutaj i zaczynają pytać się innych ludzi o kierowanie ich gotówką XD
@Viraciael: przecież to zależy kiedy wszedłeś, ja kupiłem po 50 Sat to po sprzedaży za 1100 sobie zarobiłem. Wiadomo, że najlepiej zarobić jak najwięcej, ale z mojego rozrachunku wychodziło prosto, że mogę więcej stracić niż zyskać to sprzedałem.

A starczy, że faktycznie nie wydadzą protokołu do końca roku to masz dump do praktycznie 0...

I szczerze mówiąc to nie chce mi się wierzyć, że jakiś pojedynczy developer mógł stworzyć samemu takie
@Viraciael: Tak działa ludzki umysł. Nie bez powodu typowy Janusz inwestor traci na giełdzie. Poczytaj o psychologii tłumu. To jakie emocje przeżywasz, czy jest to euforia czy strach zależą od tego jakie decyzje podejmujesz. Kreski i wskaźniki to może 10% sukcesu w zarabianiu na rynku, reszta to czysta psychologia i walka z emocjami.

Te śmieszki "kupuj na górce, sprzedawaj w dołku" nie wzięły się znikąd. Gdy kurs rośnie, Twój umysł ogarnia
Pobierz S.....e - @Viraciael: Tak działa ludzki umysł. Nie bez powodu typowy Janusz inwestor ...
źródło: comment_RvTRGO2vNdQ9Bw9koXOkyADocVY3zgv4.jpg
@Viraciael ja np hodlowalem w myśl zasady albo nie stracę albo zginę, przy czym nie pakuję się w danego coina all on tylko powiedzmy 25%. Natomiast jak zacząłem śledzić Twitter, to widząc te gowniarskie wpisy, straciłem wiarę w projekt z powodu ludzi go tworzących. Jak tylko dojdzie do 1700 wychodzę z niego, chyba że będzie w trakcie pompy to ustawiam stop lossa i czaje się na spowolnienie pompy aby sprzedać jak najwyżej