Wpis z mikrobloga

@muffman: bez Pro idzie się obyć jeśli nie masz telewizora 4k, niby nawet na 1080p są pewne korzyści, ale w takim wypadku nie warto dopłacać i lepiej brać Slima, ja mam i nie narzekam, nie czuję się jakoś pokrzywdzony ani nie mam uczucia że mam upośledzoną wersję. A jak jakieś gry mają tendencję do zacinek to na Pro też mają.
@JesusOfSuburbia: @Bruske: @magucio: no ja ogólnie to raczej niedzielny gracz będę, bardziej FIFA ze znajomymi i jakiś popularne tytuły czasami pograć i tak jestem przyzwyczajony do grania na PC

A czy wersje SLIM jakoś się różnią? Bo nie chciałbym kupić jakieś upośledzonej wersji SLIM.
@muffman: jest tylko jedna wersja Slim i nie ma żadnej upośledzonej, możliwe że jakieś lekko nowsze modele wyszły, ja kupiłem chwilę po premierze slima i jakoś nie mam problemów.
@muffman Jeśli masz mało hajsu i jesteś niedzielnym graczem + nie masz tego 4K (ale ten argument jest zdecydowanie najgłupszy, a ludzie zawsze błędnie uważają za jedyny słuszny XD) to pewnie że Slim. Jest jedna wersja Slim jak dotąd, luzik.
@magucio Bo Pro ma wiele zalet, a rozdzielczości wyższe niż 1080p to tylko jedna z nich. Nawet nie cała, bo supersampling też robi swoje, a często gra wygląda lepiej dzięki niemu na ekranie 1080p niż na 4K, bo np. deweloper uznał że zastosuje jedynie 1440p.