Wpis z mikrobloga

wystarczy odpowiedni egzemplarz znaleźć. U mnie nie ma objawów żadnej z bolączek tych silników. Oleju tez nie bierze.


@Cabajo: błogosławiony ten, który jeszcze nie wie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Scirocco nowe? Fajne.

Możesz skasować komentarz, ale ja jestem z tych buraków, których nie lubią VAGiniarze bo wolę #!$%@? mieszać ciasto, niż VAGiem jechać w miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam golfa 2 1.3
Ogólnie team diesel


@dobrzecisiewydaje: co, kto woli, bo ja akurat tylko LPG, ale gdybym miał brać ON, to tylko MJ od Fiata, ewentualnie HDI. Dla mnie te silniki są ponad TDI.

Na Mk4/Mk5 bo to były ostatnie modele gdzie oferowali 1.9 TDI i wolnossące MPI.


@oficer-prowadzacy: z wolnossaków MPI to tam był tylko pancerny 1.6 - 102, który nie radził sobie z masą budy...

oo za niedługo korba wyjdzie na
@Cabajo: Który rocznik? Jeśli młodszy niż 2010/06 to możesz być spokojny o silnik - został pozbawiony wady fabrycznej w postaci wsysania chorej ilości oleju. Sam mam chipa na 320KM w 2.0 TFSI w Leonie. Litr oleju na 10000 km jest całkowicie normalny także kup sobie awaryjną litrową butle oleju bo za parę miesięcy dostaniesz komunikat na wyświetlaczu o niskim poziomie oleju ;)
@Cabajo: ale gównoburza, Januszom piana leci z pyska a każdy większy ekspert od silników niż pozostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, auta się psują, niemal wszystkie mają jakieś wady które wychodzą prędzej czy później bo czasy golfa II się już skończyły (kiedyś to byłoooo, kurrrłaaa)

Nie wiem jak reszta somsiadów, ale ja tam wolę mieć radość z jazdy i siedzieć w nowym aucie które jest wyposażone jak