Wpis z mikrobloga

@justkilling: Ty no kurde, mając te 20 lat jednak zaczynasz się już usamodzielniać, nikt tu nie mówi o robieniu dzieci...
Hobby można mieć jak najbardziej #!$%@? i nikogo to nie będzie obchodziło bo jest to coś prywatnego, ale twój wygląd zewnętrzny przekłada się na to jak Cie traktują ludzie np w pracy
  • Odpowiedz
@Tanzanit009: no i jak cie niby traktują ludzie w pracy xD Ej to ten co nie ma na sobie koszuli tylko bluzę, śmiejmy się z niego? xD I kto tu jest dziecinny serio xD XXIw ludzie robią sobie piercing na twarzy, tatują w widocznych miejscach, ubierają się w co chcą ale ludzie nadal uważają że to jakkolwiek się przekłada na pracę xD W moim dziale w korpo na 5 dyrektorów był
  • Odpowiedz
@justkilling: Weź gościu ogarnij się co xd
Nie bierz tak do siebie tego co Ci ktoś na wypoku pisze bo zawału tam dostaniesz. Owszem mamy taki wiek ale to nie zmienia faktu, że ludzie zawsze będą Cie postrzegać przez pryzmat wyglądu, i w pewnych miejscach i sytuacjach jednak jest ten dress code narzucony, zluzuj xd
  • Odpowiedz
@ZagLos: kupiłem w medicine (online) takie przedłużone bluzy, Właściwie to nie planowałem takiego zakupu, nawet nie wiedziałem, że takie bluzy istnieją. Jak mi to doszło do domu to myślałem, że rozmiar za duży a tam M, a bluza po kolana i wąska strasznie. Wstyd w tym wyjść.
  • Odpowiedz