Wpis z mikrobloga

Prawym przyciskiem myszki o tu wbijasz do gry o options pa options nie? słuchaj gościu options Tibia classic control zaznaczasz, konsolke zaznaczasz tutaj #!$%@? o jedzenie masz, zakładasz mieczywko jak jesteś rycerzem full atak włączasz tutaj, biegniesz przed siebie utevo lux #!$%@?. Sześćset osób? zaraz się kręcę zaraz bo robię poradnik jak grać. Schodzisz #!$%@? w podziemia, nurkujesz jak Otylia Jędrzejczak do basenu, wpisujesz utevo lux, biegasz, cały czas utevo lux, czekasz na 20 many obserwujesz #!$%@? oponentów, którzy ci biją raty, piszesz do nich "ty #!$%@?, to moje expo #!$%@?", O biegniesz dalej zbierasz golda, normalnie masz manę utevo lux, tu podchaczasz... food i ts? napisz na fb elo, lecisz dalej na drabinę wchodzisz prawym do góry. Ty zara. Normalnie lecisz #!$%@? przed siebie tu masz oponenta co cię bloczy puszczasz go za kudły lecisz dalej, czekasz na 20 many. Tu oponenty cię gonią biegniesz robisz #!$%@? wahadło #!$%@? tak o i piszesz '#!$%@? ci na #!$%@?" o tak "#!$%@? ci na #!$%@?" stajesz i piszesz '#!$%@? ci na #!$%@?' i szybko o i szybką dzidę walisz na expo i uciekasz bo cię gonią oponenty w tibii, czaisz? i #!$%@? masz 20 many utevo lux uciekasz #!$%@? przed oponentami, zamykasz #!$%@? drzwiczki za sobą, normalnie. Lecisz przed siebie, o tu koleś ma nick ''Rafonix mój bro'' piszesz do niego, że ma zapłacić 3 k za ten nick zrobienie od buta, rozumiesz? Tu szukasz orków jak wyskakuję ork odrazu go walisz na #!$%@? o tak o pyk pyk oponent zmiażdżony podnosisz #!$%@? udko z kfc z potwora no, normalnie lecisz dalej gościu, lecisz nie stoisz cały czas jesteś w ruchu w tibii czaisz? oponentów i utevo lux i robisz medżik level zobacz ja mam #!$%@? 5 prawie na rycerzu czaisz? A ty #!$%@? 1 nie możesz wbić.

#rafonix
  • 2
  • Odpowiedz