Wpis z mikrobloga

#bright matkobosko co to było, jakby jakiś random usłyszał na imprezie trzy po trzy coś o świecie fantasy i stwierdził, że napisze 'genialny, nikt wcześniej tego nie wymyslil' scenariusz XD nawet jakbym chciała to nie mogę znaleźć żadnej zalety, stanowczo nie polecam bo jest tak źle, że chce się schować głowę w poduszkę z żenady, altamiraaaaaaa XDDDDDDDD
  • 6
via Android
  • 1
@kocykocyk dla mnie stanowczo nie był nijaki, za często lądowała ręka na czole. Gdybym 2 tygodnie temu nie widziała Geostormu to Bright byłoby dla mnie bzdurą roku. A szkoda, bo chciałam żeby mi się podobało, licząc, że jak będzie dobry to stanie sie openingiem serialowym, a pomysł na fantasy w nowoczesnym świecie jest okej (choć chyba nie znam takiego, który by dobrze wyszedł, ojjj jak ja nie znoszę Czarodzieje/Magicy)
via Android
  • 0
@kocykocyk tyle że właśnie bym chciała coś dobrego z tym klimatem, ale jak widać chyba sobie jeszcze poczekam ))¯_(ツ)_/¯ już wolę czekać niż dostawać najbardziej wytarte schematy, beznadziejne dialogi, wzięcie 4 książek i wymiksowanie ich i pomysły rodem 'ty, a jak ci elfowie, to pewnie buce, o o, jeszcze nadęte' albo 'jak myślisz gang to co pierwszego ci przyjdzie do głowy'. To sobie poczekasz, niestety nowy blade nie zarobił wystarczająco kasy by