Wpis z mikrobloga

zaraz zlecą się trolle które i tak siedzą w znaleziskach, ale... pis to najgorszy rząd jaki mieliśmy w dziejach, [ich ustawy i ogólna praca] już w 2007 był zalążek tego co będziemy mieli jeśli będą rządzili samodzielnie i proszę... jak zwykle wychodzi na jaw jak gówniany mamy system szkolnictwa, bo gdyby te miliony były świadome politycznie i czuły obowiązek dobrego wyboru to by tego burdelu dzisiaj nie było i być może u władzy byłaby całkowicie nowa partia stworzona od postaw przez społeczeństwo [dlaczego jest jakieś gówniane razem a takiej partii nie ma?]

teraz to już za późno bo na 100000000000% wiadomo że pis przejmuje koryto sądowe w tym kontrolę nad wyborami, gratuluję, naród pieprzonych debili

to jest polska dzisiaj

https://www.youtube.com/watch?v=7lxvG_poWEs

#polityka #bekazlewactwa
  • 10
@gagger: Rząd PiS jest tak samo beznadziejny jak każdy poprzedni. ponieważ i tak byliśmy na samym dnie i niestety będziemy dopóki ludzie nie ogarną, że PiS, PO tylko przeszkadzają. W sumie fakt, że POPiS wytrzymał tyle afer i nie zszedł na dno jest niesamowity.
@ZjadamKurczaki: A rządów PiS mamy najmniejszy deficyt budżetowy od lat, a co do Konstytucyjnego porządku to nie wydaje mi się, żeby pałowanie przypadkowych ludzi na ulicach było zgodne z konstytucją.
Także XD
@VIPmember: to jest akurat fakt, tutaj nie ma pola do dyskusji. Pierwsze lepsze źródło

W załączeniu obrazek.

@jjnk:

A rządów PiS mamy najmniejszy deficyt budżetowy od lat


poczekajmy, bo rok się jeszcze nie skończył a pojawiają się ciekawe informacje - https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/deficyt-budzetowy-finanse-panstwa,232,0,2394600.html

pałowanie przypadkowych ludzi na ulicach było zgodne z konstytucją


Jak masz jakieś dowody na to, to masz obywatelski obowiązek zgłosić to do prokuratury.
Z.....i - @VIPmember: to jest akurat fakt, tutaj nie ma pola do dyskusji. Pierwsze le...

źródło: comment_iHHpiXnUNw1QKcT49akTQzz3tpzmGF02.jpg

Pobierz
@jjnk: skończ te pierdy o deficycie, te miernoty nie mają pojęcia jak ogarnąć naszą gospodarkę i system, co oni zrobili przez 2 lata? jedno wielkie gówno, tylko wpakowali miliardy w jakieś głupoty
w ogóle ja mam już dosyć... non stop albo dajecie przykłady deficytu, albo braku pałowania itp. POLSKA POWINNĄ DĄŻYĆ DO TEGO BY STAĆ SIĘ CHINAMI EUROPY, z takim podejściem i do prawa i do unii [jak pyskate gówniarze] to niemcy prędzej sobie wybiorą czechy do tej roli niż spojrzą na polskę, a musimy liczyć się z tym że jesteśmy w strefie ICH wpływów, i musimy rozmawiać z nimi na ich poziomie, bo
@jjnk: tak wiem, ale dobrze wiesz o co mi chodzi, załamuję ręce [może to coś da]

i jeśli kogoś bawi 'chiński scenariusz' to tak się składa że w tym przypadku niemcy mogą się 'obudzić' jak z armią europejską i dlatego powinniśmy jako 'centrum' europy dążyć do rozwiązań na naszą korzyść bo w przyszłości jak unia przetrwa, będzie to naprawdę w #!$%@? kluczowe dla jej gospodarki [i naszej]