Wpis z mikrobloga

Jak to jest: jak bym siedział jak typowa zielonka "dupa cicho" i na hodl przez ostatnie 20 dni to bym był więcej do przodu niż teraz po "trejdach" przez ten okres. Kurde, zeszło do 60000 ok, 58000 sprzedałem połowę, i leciało dalej. 50k - siedziałem cierpliwie ale przy 42k spanikowałem i sprzedałem jeszcze 1/4 myśląc że poleci w dół... Eh zamiast kupić to sprzedałem. Teraz kupuję przy 52 .... ludzie no nie da się tak żyć. Gdzie sens gdzie logika.


#bitcoin
  • 13
  • Odpowiedz
@ozzie: true true... tylko jak lecą tysiące to już się zaczyna (). Najbardziej boli mnie brak wiedzy - człowiek musi się uczyć na żywym organiei potem są nerwy. Przy następnej korekcie będę mądrzejszy. Mimo wszystko ciągle na plusie.

@PiotrokeJ: Kopiesz w domu czy w chmurze?
  • Odpowiedz
@pelen_spokoj: Racja - człowiek uczy się na błędach tylko uwierz mi, że na prawdę łaknę wiedzy odnośnie transakcji na krypto (krypto w ogóle) i staram się nie robić głupich ruchów... tylko te profity dzienne na wolumenie są zbyt zachęcające by nie kusić losu wyższymi kwotami. Póki co starty brak. Zżera profity.
  • Odpowiedz
@SunriseOverEverest: Powodzenia, ale pamiętaj że na tradingu to pieniądze wyciąga 8-10% graczy, którzy mają naprawdę solidną wiedzę, doświadczenie, dużo wiedzy i najczęściej grają cudzymi pieniędzmi więc łatwiej zachować zimną krew.
  • Odpowiedz