Wpis z mikrobloga

Podeślijcie mi waszym zdaniem najskuteczniejsze na obecną chwillę decki dla priesta i warlocka ( chodzi mi o konkretne wariacje, archetypy znam ). Zastanawiam się też nad Dragon Priestem oraz czy robić Lyrę do Highlandera.
Czy kontrolny warlock bez cube-a gra teraz?
#hearthstone
  • 13
@NoKappaSoldier73: widziałem tą stronę. Jednak nie sugeruję się mocno procentami ( chyba, że talia ma 55%< i 2k gier ), chciałem się dowiedzieć o Waszych odczuciach.
Często talie też mają zaniżone WR bo nagle dużo słabszych graczy zaczyna grać talią ( bo ktoś nią zagrał na turnieju / streamer jakiś wbił wyższą rangę ) i zaniżają tali %wr. A talia z 60% wr ma 300gier z czego spora część mogła być
@Lewo jeśli mam brać pod uwagę wkład czasu, a ladder, to stanowczo Aggro Hunt, bo pomimo niższego winrate-a, na każdą grę Control v Control, rozegram aggro deckiem 2-4 gry. Z craftowaniem poczekałbym do następnego dodatku jak wyrotuja karty i poleci sporo tysięcy darmowego dusta ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bartleby: czyli dragon priest z big spellami > dragon priest bez spelli na tą chwilę?
Planuje raczej craftować karty pod Highlandera bo wydaje się bardziej "stabilny" na dłuższą metę, ale czystego dragona też bym zrobił ( tylko jeśli ma to być bieda wersja to wolę doinwestować w inne pełnoprawne decki ).
Wersja z Twojego linka spoko, tylko 4epiki będę musiał dorobić ( do czystego dragona 1-2 epiki )

Najbardziej mam problem
@Niewierny_Mops: to dopiero w kwetniu, a też nie muszę robić talii do ktorej brakuje mi wielu kart z dodatków z 2016.
Po za tym wtedy też można powiedzieć, że szkoda coś craftować bo tylko jeden nowy dodatek jest, lepiej jak wyjdą dwa i z nich porobić najmocniejsze karty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: do face huntera / aggro palo / aggro druida brakuje tylko 2x corridora więc
@Lewo: Próbowałem klasycznego dragon preya i moim zdaniem wersja z linku sprawdza się lepiej. Jeśli brakuje Ci kart, można je łatwo zastąpić: np dodać drugiego twilight drake, albo jedną kopię dragonfire potion. Z tym, że to jest deck tier 2, solidny, ale są lepsze. Jeśli masz ograniczony budżet i chcesz złożyć coś mocarnego, to cube warlock będzie chyba najlepszy. Highlander priest jest świetny, ale jego dni są policzone, więc pytanie czy
@bartleby: Testowałeś w swoim Big Spell Dragonie - Twilight Acolyte ?
Co do Highlandera - Razę i Kazakusa i tak mam. Musiałbym dorobić: 1x Shadowreaper Anduin, 1x Prophet Velen, 1x Dragonfire Potion, 1x Curious Glimmerroot, 1x Shadow Visions, 1x Psychic Scream
ale jeden do klasyk, reszta grywalna w innych jego deckach, więc aż tak by nie bolało.

Zeby mieć tier1 to musiałabym robić albo Highlandera albo Cuba który mi się wydaje
@Lewo: A, to rób tego priesta :) Anduin jest świetny. Shadow Visions i Psychic Scream też. Glimmeroot to solidny 3 drop, a Velen ma swoje momenty. Z jakiegoś powodu myślałem, że to właśnie Razy, albo Kazakusa Ci brakuje. Acolyte nie sprawdzałem. W decku, który przesłałem nie bardzo jest dla niego miejsce. Ale w takim klasycznym dragonie, albo dragon highlanderze z Potion of Madness i Shadow Word:horror mógłby być dobry.
@bartleby: zrobiłem tego
zastanawiam się czy robić Curious Glimmerroot czy zamiast niego zrobić Gluttonous Ooze ( aggro Pal / Hunter / Secret Mage / Demon Cube ) czy narazie wstawić Doomsayera którego mam