Wpis z mikrobloga

Jak mozna dalej w 2017 roku twierdzic ze propaganda z TVN i propaganda z TVP to jest to samo.

TVN jest prywatna firma, ktora sama na siebie zarabia. TVP jest spolka panstwowa, ktora jest fundowana z masowej kradziezy (abonament RTV) i dofinansowan (masowa kradziez dalej).

To tak jakby zlodziej nas okradal i jeszcze do tego smial nam wmawiac, ze to nie jest kradziez, tylko Polska wstaje z kolan.

XD.

#neuropa #bekazpisu #tvpis #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
@sell_your_soul odpowiedzi niektórych osób utwierdzają mnie w przekonaniu że szybko nie osiągniemy sukcesu gospodarczego i rozwoju a przynajmniej dogonieniu krajów zachodnich.

Nie ma nadziei a co gorsza to się mnoży i przekazuje ten sposób myślenia kolejnym pokoleniom.
  • Odpowiedz
@VrubeL ale przy TVN nie ma to znaczenia bo to prywatna stacja, mogą sobie mieć przykaz. Byleby nie oszukiwali, nie kłamali, nie manipulowali.
  • Odpowiedz
@VrubeL serio? Przeczytaj co napisałem... Albo najpierw naucz się czytać :) bo wyraźnie napisałem że nie wolno im kłamać itd. eh, strasznie dużo ostatnio analfabetów wtórnych w wątkach o pis, po, tvn czy tvp
  • Odpowiedz
@sell_your_soul: dla mnie TVN kłamie lekko, koloryzuje, materiały robi lekko z tezą. Dlatego nie zgadzam się, że pod względem propagandy są na równi z TVP.

Ale nawet PRZYJMUJĄC, że są to argumentem drugorzędnym jest, ze na TVN nie trzeba płacić. I tyle, to zamyka temat. A i tak znajdzie się pisowiec czy znawca mediów który powie, że tak samo kłamią. #!$%@? nawet są badania uniwersyteckie rzetelności programów i TVP orze
  • Odpowiedz