Wpis z mikrobloga

@Kizik: Stoki bardzo przyjemne, choć trafiłem na bardzo oblodzone trasy. Stosunkowo duży wybór tras pod względem zaawansowania. Na free ride też miejsce się znajdzie. Gdzieś w połowie trasy z głównego wyciągu znajduje się bardzo sympatyczne miejsce na coś do żarcia/wypicia. Polecam tam grzane wino. Nigdy wcześniej za wszelkimi grzańcami nie przepadałem, ale tam zatrzymywałem się na to bardzo często. Miasteczko niczego sobie. Jest jedna imprezownia, bodajże jakaś Grota, gdzie można się
  • Odpowiedz
@sweeting: o dzieki bardzo, mysle ze sie zdecyduje bo cenowo jest naprawde bardzo dobrze w prownaniu do innych miejsc...ostatnio bylem w trzech dolinach i teraz widze ze ceny podskoczyly dosyc mocno jezeli chodzi o 3V...
  • Odpowiedz
@sweeting: W Val Thorens juz bylem i mnie "sponiewierało" pod kazdym wzgledem, REWELACJA....tylko samo Val Thorens do najtanszych nie nalezy a chcemy jechac we 2 osoby a snowshow to zakwaterowanie 6-8 os. dlatego szukam opcji dla 2os. Nie bylo uciazliwe stanie w kolejkach do gondoli w Orelle na samym dole ?
  • Odpowiedz
@Kizik: dokwaterują Was do jakiejś grupy. Jeśli to jest jedyny argument przeciwko wyjazdowi zorganizowanemu, to olejcie to. Ludzie jeżdżą sami, w trasie albo na miejscu poznają osoby i świetnie się bawią. Uciążliwe stanie w kolejkach to jest w Białce Tatrzańskiej, a nie w Alpach ;))
  • Odpowiedz