Wpis z mikrobloga

Rzeźnik jesteście. Po prostu #!$%@? cię system.
Dwa dni temu ktoś pytał ma na PW o radę do inwestycji w alty. Niewiele powiedziałem ale zasugerowałem casha bo cena bch do btc zawsze lata a stal nisko ok 0,1 btc. Zawsze był odwrotny cenowo w korelacji z btc. Jak btc spadał, cash rósł i odwrotnie.

Teraz wbijam i widzę co drugi komentarz o cashu i podejrzenia że zrobi flipa z btc. Ale ze np. Btc golda #!$%@?ło w górę równolegle z cashem już nie widzicie?

Tak samo jak robili pompę casha to masa frajerstwa ucieka w niego z btc, później płakali.

Nie ma sensu wam nic tłumaczyć. A wbijacie w casha, jak chcecie. Tag zielonych krypto frajerów... Żywcem się chce coraz bardziej z każdym dniem jak tu zaglądam.

#bitcoin #kryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_re2YAuk36zGG3Zt3xVhi8Zy0GMrHsS9z.jpg
  • 5
@escabor: czekam na tego flipa i się chyba nie doczekam. Poza tym miesiąc temu też były takie nastroje, że BCH nowym królem. Skończyło się jak zawsze, czyli kupili po $3k i sprzedali po $800. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Strzyżenie owiec, golenie frajerów...
Nie myślałem że tak szybko ten sam wałek przejdzie drugi raz. Kolejny zrobią jeszcze szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz wychodźcie z btc jak jest tani, wbijajcie w casha na pompie i oddajcie grubasom swoje szekle.

Tak jak poprzednim razem, podniecali się frajerzy cashem to pisałem że wysokie fee uratuje ich dupska bo transakcje na giełdy im nie przechodziły.

W zasadzie nie ma sensu
@eXorcist: Flip jest niemożliwy. Flipa można zrobić zaraz po forku. Poźniej nie ma możliwości. Nawet gdyby cenę sztucznie spompowali i cash by miał wartość 150% btc to pusta pompa. Kto ma casha? Frajerzy. Całą społeczność siedząca w krypto od prawie 10 lat ma btc i oni są wpływowi. 90% btc jest w ich rękach. Sztuczna pompa botami na koreańskich giełdach nic nie znaczy. Cena i tak by wróciła do poprzedniego poziomu.