Wpis z mikrobloga

Mirki, zostałem zapytany przez ludzi z TVP co sądzę o uruchomieniu artykułu siódmego wobec Polski. xD Zaskoczyli mnie, nie spodziewałem się, że robią sondę. Ot myślałem, że może jakiś materiał o PKiN (rzecz się działa na Marszałkowskiej) dla TVP2. A że nigdy zbyt asertywny nie byłem, to nie potrafiłem odmówić. Starałem się być bardzo stonowany w swoich wypowiedziach. Powiedziałem, że temat kontrowersyjny, ale w sumie to chyba właściwy krok ze strony KE wobec kształtu jaki ekipa rządząca chciała nadać ustawom o sądownictwie. Prezenterka zauważyła, że przecież 80% Polaków uważa, że reforma sądownictwa jest potrzebna. Odpowiedziałem, że tak, zgadza się, ale wątpliwości pozostawia sam kształt ustaw. Teraz zastanawiam się czy nie zmontują tego w taki sposób, że jestem wielkim wrogiem narodu, albo że jednak popieram dobrą zmianę. xD Albo zrobią ze mnie gościa, który pieprzy od rzeczy, bo przez pierwszą część wypowiedzi byłem trochę zestresowany i chyba dosyć chaotycznie mówiłem. xD #!$%@?, najlepiej żeby uznali, że moja japa nie nadaje się do TV. xD



#truestory #polityka #neuropa #4konserwy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezczelny_klamca: Panorama lansuje się z tymi mikrofonami TVP2, że niby oni to inna redakcja niż Wiadomości i TVP Info. Nic nie zmontują, oni się wiją między resztkami przyzwoitości, pracuje tam stara gwardia.
  • Odpowiedz
@johnmorra: Wątpie, to jednak była ekipa z dwójki. Ale tętno mi w #!$%@? przyspieszyło jak pokazali ujęcie z Marszałkowskiej. Całe szczęście, puszczali tylko te typowo przychylne głosy, mówiące co się ludziom nie podoba w obecnym systemie sądowniczym.
  • Odpowiedz