Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jakieś pół roku temu patologiczne towarzystwo z osiedla wyjechało do Niemiec na robotę. Było i 3 dzielnych muszkieterów i przed wyjazdem radości nie było końca, że #wygryw i teraz się ogarną bo będą pieniądze, nowe samochody i w końcu rozwiną skrzydła bo to ta zła Polska ich hamowała. A jak im mówiłem, że wina jest po ich stronie to mi mówili co ty możesz wiedzieć przecież ty masz wyższe, a my podstawowe/średnie i przez to jesteśmy nieogarnięci xD Ostatnio wrócili i tak mniej więcej przedstawia się bilans:

-Jeden stracił 3 zęby bo chciał komuś ukraść samochód i nie może już wrócić do tej pracy bo go jakieś turasy szukają xD
-Drugi przyjechał rozklekotanym rzęchem i podobno nie ma z nim kontaktu bo ćpał tam jakieś specyfiki xD
-O trzecim słuch zaginął. Zostawił zaciążoną karynę w Polsce to pewnie dlatego xD

Oczywiście mają dalej długi jak mieli tylko, że teraz w euro, dalej wchodzą w jakieś podejrzane towarzystwo i dalej popełniają te same błędy tylko, że teraz mają trochę więcej pieniędzy więc są panami życia tutaj przez ten tydzień zanim nie stracą pieniędzy, a jak wrócą to dalej będą #!$%@?ć gruz bo większość idzie na ćpanie xD

#patologiazewsi to stan umysłu jednak
  • 12
@pakoraban: Ja ogólnie też nie chomikuje pieniędzy, ale zawsze sobie jakiś ciuch kupię, naprawię samochód, TV do konsoli, jakąś gierkę czy coś, do tego wynajmuję sam kawalerkę w bardzo spoko standardzie i mi nigdy pieniędzy nie brakuje bo jakoś sobie tam planuję. Takie trzymanie by trzymać bo kiedyś może ci piorun w dom walnąć i co wtedy xD Przez to żyć skromniej przez to dla mnie nie ma sensu.
@Kiedys_Mialem_Fejm nieogar pozostanie nieogarem. Za to ja znam dwóch chłopaków, którzy po prostu mieli trudne życie, bieda, problemy z rodzicami. Musieli pracować odrazu po skończeniu gimnazjum, w którym obaj raz nie zdali. Więc nawet nie mieli średniego. Pracowali fizycznie, głównie na dachach, ale to taki typ, że tak wykombinuje, że zrobi dobrze wszystko. Pracowali w kilku czy kilkunastu ekipach, co chwilę albo ktoś ich #!$%@?ł na pieniądze bo byli gówniarzami, albo byli
@huherko19: A ja napisałem, że krytykuje gdzieś ludzi z podstawowym, albo biedniejszych? Beke mam z tych baranów bo jak jeszcze się z nimi czasami spotykałem na piwo to był wieczny lament, że nie ma pieniędzy, albo daj zadzwonić bo nie mam nic na koncie. 30 prawie letni typ który pracuje nie potrafił sobie rozdysponować 30 zł na doładowanie miesięcznie. Zawsze im mówiłem, że jak są #!$%@? życiowo to nawet jako szejkowie