Wpis z mikrobloga

Wiem, że to nic nie da i nadal będzie to samo na tagu (kiedy btc po dużym skoku w górę lekko zaczyna spadać to dziesiątki wróżbitów od razu płacze, że to już koniec - od roku ciągle to samo). Mimo wszystko zostawiam to tutaj ku przestrodze - może parę osób się opamięta zanim takie bzdury znów napisze.


Link do oryginalnego wpisu

#btc #nieznamsiealesiewypowiem
źródło: comment_cfdsXwM5fpWCInzTbM7iwrRkPtbJRP78.jpg
  • 9
@Tommy__: Dobra decyzja w takim razie. Myślę, że nie żałujesz. Po prostu śmiesznie się czyta, że spadnie dużo więcej niż do 9k bo nie ma paliwa, niecałe 3tyg później jak kurs skacze między 18-20k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam!
@weshu równie śmiesznie się czyta posty jak ktoś chce hodlowac w nieskończoność. Doświadczenie z tą krypto I innymi krypto mi pokazuje że te wszystkie prognozy są nic nie warte. Może za miesiąc będzie 30k może 5k. Oba scenariusze są tak samo prawdopodobne
@Tommy__: Ja osobiście się z tym nie zgadzam, patrząc na wszystkie fakty bardzo bym się zdziwił jakby w ciągu następnych 3 lat kurs poleciał mocno w dół, będzie albo stabilnie do góry - powoli do 30-50k albo nadal jak szalony i w ciągu 3 lat będzie spokojnie powyżej 100k za 1btc. No, ale tak jak mądrze napisałeś - takie dyskusje są teraz nic nie warte - czas pokaże ( ͡°
@weshu jednym z moich scenariuszy jest to, że hasło blockchain jest obecnie szalenie popularne. Coś jak cloud 3-4 lata temu, wszystko musiało mieć cloud w nazwie żeby zyskiwać popularność. Ta moda w końcu też przeminie
@Tommy__: Nadal powyżej 11k, bardzo dobry kurs - miesiąc temu brałbym taki kurs w ciemno na koniec roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby tylko dalej nie spadał, bo jednak poniżej 10k to już będzie źle i takiego czegoś już nie brałem pod uwagę.
@Tommy__: Przecież 10-11k kurs, nadal kupa kasy do przodu w razie sprzedaży (czego nie zmierzam robić bo to głupie)... ktoś tutaj ma chyba problemy z matematyką ( ͡° ͜ʖ ͡°)