Wpis z mikrobloga

@kseroboy: Nic, spoko miasto (tragiczni kierowcy co najwyżej). Ale po prostu gorsze od Wrocka... bo jest mniejsze, mniej aktywne. Zaletą jest mniej Ukrainców. Po prostu ja ktoś znajdzie dobrą prace w Poznaniu - nie ma sprawy można się przeprowadzać. Ale szansę na lepsza prace ma jednak we Wrocku. Więcej ludzi, lepsze imprezy, lepszy jarmark itd itd. Nie są to duże różnice, zwykle wynikające ze skali po prostu. Choć jak dla mnie
@cactusek: tego nie napisałem :D Jarmark jest gówniany, nadal lepszy niż Poznański i tyle.
No jak ktoś chce siedzieć w domu i nic nie robić - Poznań będzie lepszy, spokojniejszy, byleby zdala od kierowców bo tak tragicznych to nie ma nigdzie, da się ich rozpoznawać jak kobiety i emerytów.
A prócz tego powtórzę - Wrocław po prostu jest lepszy we wszystkim. Poznan nie ma NIC do zaoferowania czego nie może Wrocław
@Loloman: No patrz, a ja na wakacje musiałem z PZN lecieć, bo z WRO interesującego mnie kierunku nie było... :P

Dla mnie w sumie te miasta od lat dosyć równorzędne były, chociaż nie mam porównania jako mieszkaniec obydwu. Wrocław to dla mnie korki, dziwny układ komunikacyjny (pajęczyna?), słaba jakoś komunikacji miejskiej i tłok wszędzie :) możliwe, że Poznań to to samo, ale jakoś żadnego z tych dwóch miast bym nie faworyzował.
@cactusek: Wiesz, nie można porównywać lotów patrząc na własne doświadczenia. Trzeba by zobaczyć statystyki i liczbę kierunków i chyba wrocławski wygrywa.

Ogólnie się zgadzam, jak napisałem - korki są lepsze we Wrocku niż Poznaniu, pod tym względem ssie Wrocław, ale to wina tłoku, ukraińców i trochę niedorobionej komunikacji miejskiej - a ta NIE JEST zła. Ale też stoi w korkach często :D więc samonapędzający sie problem - skoro autobusy stoją w
@Loloman: @PogodaSloneczna: @not_foxy: podstawa jest znalezienie pracy wcześniej. Pracuje pod Wrocławiem mieszkam prawie na psim polu, do rynku jadę 45 minut MPK, chce jeszcze zrobić magisterkę a pwr nie ma tej specjalizacji. Do tego po prostu mam już dość patologii na rynku mieszkań, dojazdów do pracy po 2500km na miesiąc itp.
@martek-77 zależy od działu... Taki VW ma biura w Komornikach k/Poznania, we Wrześni, w samym Poznaniu też. Solaris to głównie Bolechowo k/Poznania, ale również biuro w Jasinie, Środzie Wielkopolskiej... napisz na pw xD