Wpis z mikrobloga

W sposób wulgarny informuję, że doprowadziło mnie do złości to, że po załadowaniu się w mojej przeglądarce strony o adresie wykop.pl i po moim przejściu na jej część, która jest rodzajem dziennika internetowego, w którym głównym nośnikiem informacji są krótkie wpisy mające zazwyczaj długość jednego zdania i mogą one zawierać zdjęcia, klipy dźwiękowe czy filmowe, chciałem umożliwić samemu sobie poznanie wiedzy z powodu chęci dowiedzenia się o czymś, ale zbiór co najmniej trzech osób, którego członkowie współdziałają ze sobą na zasadzie odrębności od innych, w celu zaspokajania własnych potrzeb, charakteryzujący się trwałą strukturą i względnie jednolitym systemem norm i wartości oraz opóźnieniem w rozwoju społecznym, gospodarczym lub kulturalnym stanowią przyczynę stanu całkowitego bezładu z powodu niedostatku rozumu przejawiającego się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. i wzywam istotę nadprzyrodzoną, której istnienie uznaje większość religii
  • 1