Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #muzyka #80s #funk #soul

D Train - Keep On

jakimś cudem, grudzień to jest u mnie miesiąc afro-music, nie protestuję, nie składam zażaleń, tylko informuję, zasiewam przekaz.

czarnuchu, to śmiga jak różowe mustangi z naszych najlepszych lat! wtedy każdy z nas miał swój kokos i robił z nim co chciał. teraz chciej mieć takie syntezatory, taki bas, takie chórki, takie bongosy i takie fajne wąsy to skończysz w sklepie ze śmiesznymi rzeczami, obok sztucznych zębów ! jedynie czerwonego szalika, jak jakiś poeta #pdk, darować sobie nie potrafimy.

1:23 - taka pocieszna znajdka, porozrzucana w piosenkach na całym świecie specjalnie dla mnie, jak easter eggi w grach, randomowo toczące się 50 groszy na ulicy i samotny, wołający o przygarnięcie bilet z biletomatu(w końcu coś z czym mogę się utożsamiać). tak się grało disco, w takim tempie wykładało się przekaz w disco. dobrej nowiny od dawna nie ma już kościołach, świątynie to relikty przeszłości, punkty na trasach snobistycznych turystów, a religijni ludzie to ciekawostki towarzyskie. dobra nowina jest w nas bracia i siostry. wam nie potrzeba oczyszczenia, wy musicie się w końcu ubrudzić, w rytmie funku...