Wpis z mikrobloga

@przedzabawa: bo debile kupują na start polecane itemy XD

po za tym ta mentalność supportów i junglerów że jak adc nie ma dmg to trzeba mu miniony #!$%@?ć
mentalność rodem z silvera, kto tego nie kocha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przedzabawa: Ja biore veiga suppa i relickt shield jako pierwszy itemek, dzięki temu mogę spokojnie stackować q i zbijać stacki z itemka. Veigarem supportem trzeba umieć grać xd KDA mam 4,5 na nim 90% gier jako supp :P
  • Odpowiedz
@Bzikacz No ale przecież po ostatnich zmianach na veigarze, że trafione spelle na championy dają też stacki lepszy jest item pod ap. Jak wyatackujesz to daje Ci zajebistego mov Speed który na veigarze jest niezbędny. Tylko na ciężkie linie rozwazalbym relica.
  • Odpowiedz
@Schnappi: Tu nie chodzi o mnie jako veigara tylko o mojego ADC, ja stakując q zabierałbym mu farme a majac relickt shielda tego unikam bo moje stacki z q zbijają stacki z itemka, dzięki czemu mój adc ma kase za creepy a ja mam stacki na q ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inaczej też rozdajesz skille, pierwsze idzie q a potem e jako zabezpieczenie przed early gankiem. Nawet
  • Odpowiedz
@Bzikacz No dobra, ale ja mówię że na veigarze supporcie dużo lepiej sprawdza się item pod ap supporta niż relic shield. Ap stackujesz na przeciwnikach a z relica i tak dużo stackow na początku nie dostaniesz. Jak masz ciężko na linii to można tego relica wziąć zawsze to dodatkowe HP i healing.
  • Odpowiedz