Wpis z mikrobloga

Co tam mirki slychac ? Jak tam u was pogoda ( ͡º ͜ʖ͡º)?bo u mnie to wyglada tak :) Jak juz pisalem w pewnym komentarzu (a ze zgarnal sporo plusow to stwierdzilem ze napisze 3 slowa i wrzuce wam pare fot na ocieplenie)ja tam wole miec kontrole nad temperatura ;) Dla zainteresowanych, to maroko temp 20-22 stopnie wiec idealnie. Jak sie zastanawiacie skad somsiad wzial na to pieniadze, zlodziej jeden. To o dziwo taka zabawa to grosze panowie z @breakplan najtansza konfiguracje wyszukali za 400pln ( lot + niclegi). Generalnie polecam.ich uslugi dla leniwych/ majacych malo czasu :) #maroko #podrozujzwykopem #tanieloty #ciepelko wiecej foto pewnie dam w komentarzu jak bedzie jakis odzew
Pobierz turtelian - Co tam mirki slychac ? Jak tam u was pogoda ( ͡º ͜ʖ͡º)?bo u mnie to wygla...
źródło: comment_O4i9DeNuyBxXNrhrEuN3VOelhrvrWQYh.jpg
  • 14
@starface tak mieszkam w medynie w klasycznej kamieniczce, bardzo przyjnie sie mieszka, w centrach bylem na.zewnatrz i odrobine w muzeum kinematografii jak dla mnie.srednie to. Generalnie bardzo fajne miejscena wypad(w sensor marakesz,maroko) najlepiej w kilka osob. Jedyne co #!$%@? to majfrendy ale o dziwo moj patent zadzialal i mam wzgledny spokoj. Olewalem.ich jakby byli powietrzem a gdy juz jakis stanal na drodze.to #!$%@? po rusku co wyrzucalo mu error w systemie :)
@turtelian: Majfrendy straszne upierdliwce, a taktyka zlewania najlepsza, masz 100% racji ;) My z kumplem po którymś razie dla jaj zaczęliśmy wykonywać przed nimi inwokację z Pana Tadeusza połączoną z gestykulacyjnym baletem. Miny śniadych chłopców bezcenne (σ ͜ʖσ)
@turtelian: Widziałem prognozy, ale mam pytanie - jak odczuwalna jest ta temperatura? Przeglądałem tagi na insta i ludzie raczej pomykają w bluzach. Na Gran Canaria przy 22 stopniach się rozpływałem... Pytam, bo lecę w piątek i nie wiem jakie ciuchy spakować.
@colemann generalnie slonce jest mocne, przez co w sloncu jest naprawde cieplo, ale jak juz idziesz pomiedzy budynkami w medynie w cieniu to jest spora roznica. Do tego rano jest okolo 7 stopni wiec jak wychodzisz rano to ubrany w dlugi ręką w. Imo najbardziej przydal mi sie.podkoszulek.z.dlugim.rekawem. ale juz np w.essouirze juz jest mniejszy rostrzal temperatur i tam srednio jest cieplej. Napewno nie bedziesz sie rozplywal, po za godzinami 12-16 jest