Wpis z mikrobloga

Wypisałem tu wszystkie pytania, które nie zostały rozwiązane, pewnie jest ich jeszcze dużo, jak macie jakieś to napiszcie i zrobimy liste zagadnień/teorii, które nie zostały rozwiązne :3 a może ktoś zna odpowiedz na jakieś pytanie lub ma hipoteze i chce się podzielić? Jeśli tak to piszcie.
1. Kto zabił Eweline
2. Czemu Ivo zabił woźnego?(I tym samym czemu w ogóle zrobił tą maskarę) Przeciez Ivo jak i woźny byli z wywiadu, więc po co miałby zabijać swojego? Możliwe, że na serio tak bardzo sie zakochał, że aż mu odbiło, ale raczej jest to słaba teoria, bo agent powinien mieć raczej mocną psychike... no chyba, że odurzyli go tak tymi narkotykami, że zniszczyli mu tą psychike?
3. No i po co w ogóle było to całe przedstawienie Balladyna? Rozumiem, że chcieli odwrócić uwage Zawadzkiego, no ale po co Zawadzki tam w ogóle był, jesli kazdy w tej szkole był ustawiony?
4. Jeśli w tej szkole byli wszyscy podstawieni, to ta cała "misja" Belfra miała na celu sprawdzenie go i zwerbowanie do wywiadu?
5. Kto obserwował Zawadzkiego i Kędzierskiego podczas, gdy wchodzili do klubu w 7 odcinku? (wywiad?)
6. Po co oni tego Kędzierskiego dawali do tej sprawy, jak jego szef wiedział o tym całym wywiadzie itp? Nie rozumiem tego. Chceli się go pozbyć z policji, czy co?
7. W sumie to Eweline mogli zabić dlatego, że jeśli w tej szkole był KAŻDY podstawiony i ona jako jedyna nie pasowała, to znaczy, że oni od początku wiedzieli, że belfer (Zawadzki) to wtyka i to by też wyjąsniało dlaczego w tej szkole było tak mało uczniów, bo niektórzy tutaj widziałem, że sie pytali, czemu tam jest tak mało uczniów
8. Co z Wieprzem i poćwiartowanym człowiekiem?
9. Co Iwo mówił temu blondynowi z szafy?
10. Dlaczego Kędzierski odstrzelił Lucka na dachu?
11. Dlaczego okularnik tak dziwnie zachowywał się w trakcie jak Iwo odstrzeliwał kolejnych ludzi?
12.Po co Tymek wystawiał te wszystkie różne koordynaty do spotkań?
13. Co z Luizą i Tymkiem?
14. Dlaczego wywiad oczyścił Belfra z zarzutów i wszystko zatuszował?
15. Głównym celem naszej siatki tajnych małych agentów było rozpracowanie handlarzy bronią i terrorystów z lasu. Po co to tak długo trwało skoro sam Belfer do tego doszedł w 2 tygodnie jak nie mniej i wszystko mieli podane na tacy?
16. A może Magda była z wywiadu, a ten nauczyciel z kontrwywiadu (np. Fracuskiego) i ona była tylko podstawiona i szpiegowała kontrwywiad? To by wyjaśniało dlaczego go zabiła i dlaczego była w Paryżu.
Wiem, że niektóre pytania wykluczają same siebie, ale tu trzeba być otwartym na wszystkie możliwości ;)
#belfer
  • 13
  • Odpowiedz
@Sinulan: 1. Biolog, to on używał garoty
2. Z tego samego powodu, z którego chciał zabić biologa - zobaczył do czego ten tryb życia zmusił Magdę i stwierdził, że tak naprawdę bardzo ich krzywdzili.
3. Balladyna była zwyczajnym tłem, tak samo jak konkurs w pierwszej części, po prostu wątek kółka teatralnego koncentrował wielu bohaterów, więc na nim skupili fabułę. Nie każdy w tej szkole był ustawiony, tylko trójka, którą chciał zastrzelić
  • Odpowiedz
@Enmebaragesi: A może te całe leki niewykrywalne, które zabiły Kędzierskiego, to sprawka żony tego "nauczyciela" z wywiadu, bo ona przeciez była tą pielęgniarką, czy kimś tam i miała dostęp do różnych substancji
  • Odpowiedz
@printf: Ok, ale dlaczego chwilę później olał temat smsa wysłanego do Lucka? Wiedział, że wdepnął w niezłe gówno? Albo sam miał coś na sumieniu?
  • Odpowiedz
Po co oni tego Kędzierskiego dawali do tej sprawy, jak jego szef wiedział o tym całym wywiadzie itp? Nie rozumiem tego. Chceli się go pozbyć z policji, czy co?


@Sinulan: myślę, że nie wiedzieli, dopiero jak zabili Karola to przyszli smutni panowie, powiedzieli elo jesteśmy z wywiadu, nie drapcie śmierci Karola. A przy okazji tego Zawadzkiego sobie zatrudnimy, więc dajcie go nam.

17. Kogo przyprowadziła Luiza do Tymka w połowie odcinka?
  • Odpowiedz