Wpis z mikrobloga

  • 1
O SLODKI #!$%@? xDD pyta.pl/folderantycpunkowy/ Koza przejął stronę pyty, publikuje wszystkie nagrania ze Zbigniewem i wyciąga brudy na Jaoka xDDD #pytapl #pyta #heheszki #panzbigniew
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pethaf: A tak serio to #!$%@? z Kozą. Lubiłem typa bardzo, ale z czasem stawał się po prostu burakiem bez szacunku do ludzi. Pyta, owszem, mała być humorystyczna, ale kpienie z ludzi "bo tak" nie było już śmieszne. A filmy ze Zbyszkiem bardziej mnie żenowały i smuciły niż bawiły.
  • Odpowiedz
@Pethaf: Owszem, mój mały gimbus we mnie śmiał się zawsze kiedy tylko widział mordę Kozy, bo typ miał coś takiego w tejże mordzie, że było wiadomo że zaraz #!$%@? coś z grubej rury. Tak jak mówię - lubiłem go bardzo. Ale po akcji ze Zbyszkiem, po akcji na jakimś tam zjeździe dla dzieciaków, gdzie wyzywał od zjebów i przegrywów no i przede wszystkim po frajerskiej akcji Koza i Gruby Vs
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LuckyLuq to mówisz, że polotu i błyskotliwości się można nauczyć? xDD czy ja wiem czy dobrze na tym wyszedł? Jąka się na wizji i nie potrafi rozmawiać z gośćmi tych swoich nędznych pogadanek
  • Odpowiedz
@Pethaf: Można się oswoić z sytuacją, kiedy się chodzi z mikrofonem w tłumie ludzi i zadaje tendencyjne i dwuznaczne pytania :) A jak już się oswoją, to będzie bardziej naturalnie.
  • Odpowiedz