Wpis z mikrobloga

Dostałam dziś swoją paczkę i jeśli w #wykopoczta można wygrać, to myślę że już wygrałam. ()
Dostałam kupę foremek do ciasteczek i kupę foremkę też. I alpakę też dostałam, nawet w ramce.
Mojej mamie bardzo spodobało się duże różowe logo wykopu i próbowała przeforsować pomysł żeby zrobić z niego mydelniczkę. ¯\_(ツ)_/¯ A mój brat docenił smutnego Pepe bo będzie mógł jeść ciasteczka z większą świadomością przegrywu. Labiryntu z niespodzianką jeszcze nie udało mi się otworzyć, ale jestem na dobrej drodze.

Niestety mój Mikołaj nie zdradził swojego nicku, więc nie mogę go zawołać. I nie umiałam zrobić czytelnego zdjęcia paczki, więc dorobiłam legendę.
Bardzo dziękuję za wszystkie prezenty i za list. Życzenia są na prawdę piękne i nie pozostaje mi powiedzieć nic po za nawzajem, wesołych Świąt. Dawno nic mnie tak nie ucieszyło jak ta paczka.
No i foremki oczywiście wykorzystam, herbatę już popijam, alpaka i logo trafiły na półkę, breloczki do kluczy a słodycze i mandarynki oczywiście trafią do paszczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciasteczkoimleczko - Dostałam dziś swoją paczkę i jeśli w #wykopoczta można wygrać, t...

źródło: comment_beSkZrMFRPUEoLO069Rx3AVbQhU19BR4.jpg

Pobierz
  • 3