Wpis z mikrobloga

Mirki,

część 1 część 2

Wołam na początku osoby, które osobiście brały udział w akcji czyli (kolejność losowa):
@beerkoff @Felonious_Gru @woocash @Tracer @akumu @mackumacku @barhez

Paczki wysłane, co prawda z opóźnieniem wynikającym z wirusa jaki panoszył się w zeszłym tygodniu u mnie w domu ale udało się (opisu szczegółowego może wam odpuszczę). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz czas na zbiórkę.
Na konto wpłynęło łącznie: 209,2 zł
Do tego trzeba doliczyć paczkę którą wysłałem za pobraniem na kwotę 180 zł
Razem daje to: 389,2 zł zebranych pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakupy.
Rozmawiałem z dyrektor przedszkola i dostałem informację, że odkurzacz już mają, do tego dzieci robiły stroiki więc uda się kupić trochę ciuchów więc dla mnie zaproponowano żebym kupił maszynkę do mielenia oraz garnki.

Dlatego dziś wybrałem się do sklepów i kupiłem:
Maszynkę do mielenia mięsa Zelmer z przystawkami do szatkowania za 349 zł
Zestaw garnków 4 sztuki z pokrywkami za 149 zł
Łącznie to daje kwotę 498 zł - zebrane 389,20 zł = -108,8 zł które ja pokryłem zgodnie z tym co pisałem wcześniej.

Do tego dokupiłem zestaw mazaków, kredek, długopisów, kolorowanek oraz kosmetyków za kolejne trochę ponad 100 zł.


Dziś wszystko trafiło do przedszkola. Na dniach Pani Dyrektor ma wrzucić fotkę ze wszystkimi fantami na FB przedszkola więc wrzucę wam też link jak się pojawi.

Standardowo pierwszy komentarz jest do wołania do kolejnego wpisu a dodatkowo wrzucam zdjęcie paragonów.
kruprz - Mirki,

część 1 część 2

Wołam na początku osoby, które osobiście brały ...

źródło: comment_bRUidu0NaOnrqix2iIuiOnR3M2eNiWiT.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uznałem, że nie ma sensu publikować jakie kwoty poszczególne wpływały ale jeśli ktoś chce to mogę to zrobić na priv dla osób które brały udział w akcji bez podawania danych wpłacających, jedynie data i kwota przelewu.
  • Odpowiedz