Wpis z mikrobloga

Otworzyłam paczkę i pomimo iż ktoś po drodze na niej usiadł (( ͡° ʖ̯ ͡°)) to mój Tajemniczy Mikołaj to przewidział i odpowiednio wszystko zabezpieczył! Chwała Ci! Dobrze, że na wierzchu położyłeś najpierw list i dałeś numerki, bo powstrzymało mnie to przed rozpakowaniem od razu wszystkich paczuszek :)

Tak więc mój Mikołaju @Dzyszla :) Zamieszczony list mnie niesamowicie wzruszył... To nic nie szkodzi że wydrukowany, bo widać że włożyłeś w niego serce ;) Aż nie wiem o czym pisać tutaj, bo chyba wolałabym Ci odpowiedzieć na list w prywatnej wiadomości... Swoją drogą dobry z Ciebie stalker! Przecież nawet rozmawialiśmy pod tagiem wykopoczty... co lepiej ostrzegałeś mnie przed przytykami do mojego nadawcy! I to cały czas byłeś Ty! (°° To mnie pięknie w jajo zrobiłeś xD

Tak więc tutaj może odniosę się jedynie do paczki ;) Dziękuję, że nie wrzuciłeś żadnych słodyczy ani alko! (a właśnie, przebijam Cię, ponieważ u mnie na półce nadal stoi szampan, którego dostałam na 18 urodziny od koleżanki ;) )
Moją ulubioną częścią paczki jest Twoja twórczość własna. Rozczuliłeś mnie tym gestem. Zaraz zabiorę się do czytania i już Ci mogę obiecać, że ten mały zeszycik trafi do pudełka z moimi pamiątkami z całego życia. Tak więc, za parę lat je otworze i dam do poczytania moim przyszłym dzieciom ;)
Z częścią 3 i 1/2 poradziłeś sobie świetnie, japończycy by zazdrościli ;)
Herbatka pięknie pachnie i zaraz wstawiam wodę i wypije przed snem. Bardzo lubię herbaty, więc prezent jak najbardziej trafiony :)
Co prawda będę jechać w te cieplejsze rejony, ale nawet tam w styczniu będzie ok. 10C i deszcz, tak więc czapka i komin bardzo się przydadzą! Dodatkowo trafiłeś na osobę, która lubi chodzić ciepło ubrana i lubi też zmieniać czapki i szaliki ;)
Haftu krzyżakowego nigdy jeszcze nie próbowałam, ale chciałam! Jak tylko opadną moje stresy to zabiorę się za naukę. A może nawet wezmę ze sobą na podróż? Nie ma to jak haftowaniem zająć sobie czas w samolocie ;)
W swoim pokoju nie mam choinki na święta, dlatego też lampki pięknie dodadzą mi świątecznego nastroju :)

Życzę Ci zdrowych, radosnych i niesamowitych Świąt oraz wiele wiele wiele wiele szczęścia i radości w nadchodzącym Nowym Roku! ()

Więcej informacji zwrotnych dostaniesz na pw ;)
#wykopoczta #wykopaczka
Pobierz Sheta - Otworzyłam paczkę i pomimo iż ktoś po drodze na niej usiadł (( ͡° ʖ̯ ͡°)) to ...
źródło: comment_oed6AX702ZX1sTAfceFEFdmF6ClWtwQK.jpg
  • 8
@Sheta: Tego chyba jeszcze w #wykopoczta nie było. Jak by to w Ameryce powiedzieli: Oh my goodness! Zdecydowanie tej paczki żaden Mirek nie dostarczał, bo oznakowana była. Może próbowali ją wepchnąć do przegródki B w paczkomacie? Cóż, następnym razem chyba będzie kilometr taśmy do owinięcia, a tak się starałem zapakować ładnie! :( Te bombki przetrwały to? Bo o nie najbardziej się martwiłem w razie takich właśnie sytuacji.

Tak, list był obowiązkowo
@Alorotom myślisz, że nie było tam folii bąbelkowej zarówno takiej normalnej jak i grubej (do ciężkich rzeczy) a wolnej przestrzeni nie wypełniała poduszka powietrzna? Bez tego to by chyba placek był. A niesłusznie od tego co by było to pasja nie ma prawa tak po przesyłce wyglądać. Reklamacja poszła. Za taką usługę to płatność się nie należy. Ubezpieczenie też było.