Wpis z mikrobloga

Ogólnie dzisiaj DDD (hehe dd) czyli dzień darmowej dostawy.
Raczej większość firm mineralnych bierze w niej udział, no ale najbardziej sie postarało Neauty, który wypuścił ostanio sporo nowosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zapraszamy Was do skorzystania z naszej DDD (Dziesięciodniówka Darmowej Dostawy ). W dniach 5.12-15.12 wszystkie zamówienia o wartości powyżej 20zł wyślemy na nasz koszt. Dodatkowo cały asortyment objęty jest świątecznym rabatem -10% ✨. Kod rabatowy: ChristmasTime17. Ściskamy ciepło

Bardzo polecam wypróbować formułe kryjącą, korektory też super. Róże też niczego sobie, także jest dobra okazja :)

#kosmetykimineralne #mirabelkipolecajo #makijaz
  • 42
@toute-verte: info od 13h wisi :D zawsze trzeba sprawdzać fejsa, chociaz na tej latajacej stopce powinna migac informacja.
@ataeB: Annabelle na pewno, Amielie, Ecolore na ecobelle, zalezy która Cie interesuje. Mineralsy tez maja od 20zł
@dziecielinapala: ale w podkladach drogeryjnych czy mineralnych bo to róznica :)
@dziecielinapala: @kwasnydeszcz: @Pomeranian: testowałam AM (kurde, testowałam - rok używałam) i teraz za namową @kwiatencja poszłam w neauty. IMO minerały mają tę przewagę nad drogeryjnym podkładem, że w pewnych zakresach kolorów dopasowują się. Ja zawsze dobieram pod szyję, a że ryjek różowy to muszę brać minerały z żółtym odcieniem. W tym momencie kolorystycznie pasuje mi Neauty Neutral Fair. Z annabelle miałam Natural Fairest i był spoko, ale miałam też