Wpis z mikrobloga

Mircy, jestem nowy i nie do końca ogarniam. Do tej pory płaciłem dużo - przewalutowanie banku i paypal. Jak to jest z revolut? Zakładam u nich konto i kartę, ewentualnie płacę 9 zł za fizyczną. Zasilam ja zwykłym przelewem z konta bankowego? Czy muszę na revolucie kupować $ czy podczas płatności automatycznie przewalcowuje ze złotówek?
#gearbest
  • 11
  • Odpowiedz
@Shiv: Może to głupie to co napiszę - tylko skąd mam wziąć dolary jak konto bankowe mam prowadzone w zł? Myślałem, że można revolut zasilić naszą walutą i u nich kupić $.
  • Odpowiedz
@Szym3kSzym3k nie musisz doladowywac dolarami. Przelewasz złotówki resztę revolut sam robi po swoim kursie. Tylko sprawdź jaka prowizja Twojego banku bo to przelew zagraniczny jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szym3kSzym3k mozna i tak i tak. Tylko to nie jest polski bank wiec może Ci sie nie oplacac. Dobre jak masz konto np w Uk a chcesz placic tutaj albo jakie drugie konto 'kontrolowane' na wydatki
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: Czyli co... zasilać revolut kartą debetową i niczego nie przewalutowywać, revolut zrobi to za mnie. Jak będę miał jeszcze pytania to dam znać.
Z tego co czytałem niektórzy z Was piszą pismo, żeby zmienili walutę dla danej karty na USD - tu chodzi o kontakt z paypal, żeby nie przeliczało po ich kursie?
  • Odpowiedz