Wpis z mikrobloga

A jak poruszamy ten temat tradingu btc, to chętnie poruszę pewien temat.

Wiecie, ciężko uświadomić wam na starcie że to nie mają być żadne przechwałki, powód jest kompletnie inny.

Powiem wam że naprawdę jak przejrzyście że dwa ostatnie tygodnie moich wpisów to kadr moje przewidywanie na btc się dobrze sprawdziło.

Ale co z tego jak nie potrafię na tej parze dobrze zarabiać? Wczoraj przewidziałem dokładnie wszystko ale to naprawdę nie jest sukcesem. Czymś zupełnie innym jest kiedy na luzie pisze co się stanie, zupełnie czym innym postawienie pieniędzy na ten plan i zrealizowanie zysków.

Poważne, btc / USD to najgorsza para na świecie. Tu przestaje się liczyć żadne AT ani logika czy stosowanie umiejętności nabytych przez wiele lat.

Poważnie sklepem się w wykres od roku czasu codziennie, nienowy ilości czasu poświęciłem na myślenie nad nim...

Wiecie do jakich wnioskuję doszedłem? Ja nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale tego co widzę jestem pewien na 100% i nie są to pozytywne wnioski...

Żądzy z ludzi siedzących w temacie wie że czołówka giełd, jest tylko z pozoru konkurencja a mają wspólnych inwestorów i razem współpracują ze sobą.

Słuchajcie, krypto to nieregulowany rynek, takie oczywiste niby ale na którym nie stosuje tego naprawdę w analowaniu go.

Może to zabrzmi niewiarygodnie, ale myślę że tu prawie każdy najmniejszy ruch jest doskonale przemyślany i zaplanowany a niewiele jest tu dzieła wolnej ręki rynku czy przypadku.

100% sterowany a poziom zaawansowania psychologii to wręcz majstersztyk. Poważnie, podziwiam finexa, Krajenka, polo ogólnie cała ta Elitę... Myślę że naprawdę ooni zatrudnili do pomocy zespół zajebisty u psychologów.

Sposób jest niby prosty. Na giełdzie dzieje się to co jest najmniej spodziewane a oni baaardzo dobrze znają nasze reakcje psychologiczne. Po prostu zauważyłem że jeżeli szukam scenariusza który jest najmniej spodziewany w danym momencie to on się spełnią... Wręcz cofnalem się na wykresie i widać że tam żako się powtarza tak naprawdę jakiś schemat czy jakiekolwiek powszechnie znane z innych giełd reakcję kursu. Warszawa psa jest wręcz paskudna.

Czym innym jest przewidzenie jej na sucho a wrzucenie tam pieniędzy. Granie na tym kursie to wyjątkowa dawka nerwów i ciężko mi spokojnie realizować plan. Wykres wręcz jakby żył i celowo Prochowice nas #!$%@?

Ja #!$%@?ę tą parę, nieraz zarobiłem na niej dobrze, ale każdy kto tu nie jest bajkopisarzem wie że mało kto potrafi dłużej na samym plusie wytrzymać.

Ja się zasiłek bać tej pary.

Granie na altach to przy bitcoinie wręcz oaza spokoju, normalności, logiki. Jedyne zna

Ta giełda to gówno, system niewiarygodnie wręcz sterowana. ..

#bitcoin #kryptowaluty
  • 15
@escabor: poniekąd tak. Do tego jeszcze różne grupy grają przeciwko sobie. A to bitmain z milionami gdzieś kręci, a to finex lody na boku. Mało kto reguluje, miliony, a nawet miliardy w grze. Do tego techniczną to sobie można na małych falach dziennych pograć.
@escabor: poważnie od pół roku wstecz jak się popatrzy to tam są takie kombinacje że to się rzuca aż w oczy.

Na żadnej innej parze nie mam takich nerwowego i potrafię wyłożyć emocje. A jak się zmian do tego to wtedy zawsze trafia się odwrotny trend od przewidywanego i dostaje po dupie.

Przyznaje to publicznie. Ten btc USD to masakrator psychiki, staje się to widoczne dopiero kiedy wraz z wykresem idą
@escabor: to jeden wielki wałek. Boje się tej pary i #!$%@? to. Nie jest to żadna przechealka jakich tu pełno... Kiedy napisałem że coś wyjątkowo dobrze na niej ugrałem? Nigdy.

Ja tu zacząłem dostrzegać jeden zaplanowany spektakl i granie psychiką ludzi. Górno z tego mam. Wręcz zacząłem uciekac przed tym bo mnie przeraża to co tam widzę.
To nie jest tylko głupie przełamywanie stereotypów które na btc wywołują niespotykane wzrosty. To nie jest naturalny wykres. To jeden wielki teatrzyk a my zawsze w końcu zagramy jak oni chcą i się potkniemy... Na krótsza metę da się trafić bez problemu jeden, dwa czy trzy trendy. Da się zarobić, chwilowo bardzo dużo, ale na dłuższą metę wykres nagle #!$%@? niespodziewanie i zaskakuje.

Nigdzie indziej nie widzę czegoś takiego
Odważnie mirki, jestem
@iAmTS: ale słuchaj te trzy czy cztery giełdy mają wspólnie w zanadrzu niesamowicie ważne narzędzie o którym zapominamy.

Dla nich wszystko jest klarowne. Oni doskonale widzą na jakie wartości w gdzie najwięcej pozycji się zamyka. Oni widzą każda ściankę która ktoś postawi na hide. Oni widzą cały rynek jak na dłoni.

Wyobraź to sobie. Taka wiedza to niesamowite narzędzie.

I to nie przypadek że tylko bitstamp wyrywał się ponad 10k a
@iAmTS: nie mówiąc już o bitach co nie jest żadna tajemnicą i każdy już się przyzwyczaił do nich tak bardzo że zapomina. To po prostu norma na tym rynku.

Połączcie fakty i powiedzcie że ten wykresy to nie wynik kalkulacji gdzie grubasom się bardziej opłaca w danej chwili...

Ja nie mam złudzeń.

Ale inni lubią robić at bo wtedy tak profesjonalnie wyglądają. Prawdziwe wilki z wall street i niezwykle skomplikowana wyliczeeia.