Wpis z mikrobloga

Witajcie , chciałbym wymienić swój stary komputer na coś w miarę dobrego , przede wszystkim do gier . Czy na allegro znajdę coś do 4000tysiecy abym mógł pograć w nowe tytuły gier , nie tylko na very low ustawieniach? Szukam na allegro z racji rat payu . Na komputerach znam się słabo więc liczę na waszą pomoc. Dzięki

#komputery #pomocy #allegro
  • 14
  • Odpowiedz
@335d: A o opcji kupienia części i poskładania samemu myślałeś? Serio to nie jest jakieś skomplikowane, zresztą są poradnik na internecie. Nawet jakbyś coś źle zrobił to komputer się po prostu nie uruchomi - tyle. Jest pełno gotowych zestawów w różnych cenach, chyba purepc ma takie rankingi.
  • Odpowiedz
@335d: jeżeli chcesz przeznaczyć 4k na samą skrzynkę to spokojnie znajdziez coś fajnego. allegro nie polecam, ani żadnych gotowców. najlepiej znajdź stacjonarny sklep komputerowy w którymci złożom kompa z wybranych podzespołów. jeśli się nie znasz popszukaj po forach co ludzie składają w tych pieniądzach.
  • Odpowiedz
@335d: żadnego allegro ani gotowców, idź na jakieś forum np. benchmark, pclab i niech Ci ktoś złoży dobry zestaw, albo czekaj na jakiegoś Mirka speca
  • Odpowiedz
@335d: nie słuchaj tych durniów xD kup na Allegro, ale od jakichś dobrych sprzedawców, i broń boge skrzynkę tylko części :) raty bierzesz na koszyk, a nie jedną rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pierwszego kompa miałem też składanego, w sumie może to i lepsza opcja . Fakt , chodziło o 4000zł nie 4 miliony :) Ogólnie bardziej chciałem dowiedzieć się czy w ogóle w tych pieniazkach coś kupię/złożę takiego żeby popykac w najnowsze gry na max detalach?
  • Odpowiedz
@335d: Najnowsze na max detalach? No w 10 czy 20 klatach może tak ;p Ale napalanie się na jakieś max detale jest bez sensu. Nie siedzę jakoś super w temacie (lepiej pytać na forach), ale wydaje mi się, że większość gier odpali Ci płynnie na wysokich/średnich. Sam kupowałem kompa z 3 lat temu i prawie wszystko dalej chodzi na wysokich/średnio-wysokich, ewentualnie te najnowsze na średnich ustawieniach jak chce mieć stałe 60fps.
  • Odpowiedz