Wpis z mikrobloga

@good_excuse: Jeżu...a mi mówią że 900 gier to dużo xD
Ja bym przechodził Wolfa (Jeżeli jeszcze nie skończyłaś) ->Ori/Life is Strange/TWD -> South Park/Batmany/Thief (Bawiłem się świetnie w Batmanie, tyle że ja chciałem na 100% achi zrobić) w międzyczasie odpalając Papers, Please (bo jest prze kozak giereczka ;)
  • Odpowiedz
@good_excuse: ja na "szczęście" mam bzika na punkcie pudełek więc jak juz kupuje to w pudłach jeśli się da

no a poza tym większość gier które chciałem mam, teraz to mogę tylko gowno gierki zbierać z bundli bo AAA napewno nie kupie ze steama... hell no, 59 euro za grłełe?! Neeeee!!!!
  • Odpowiedz
@good_excuse: Znam ten ból, mam raptem ponad 150 gier, ale jak przychodzi co do czego to w 95% grałem w nie od kilku minut do x godziń, mam raptem x gier w które grałem dłużej niż 40 godzin, w tym jedna i jedyna w którą grałem przez ponad 1000 godziń.
  • Odpowiedz
@vosmor: e tam, nikt nie kupuje gier w takiej cenie. poza tym wprowadzili złotówki na steamie. w niektórych przypadkach jest zauważalnie taniej, ale szału nie ma. natomiast podczas jesiennej promocji były całkiem niezłe deale. warto patrzeć za bundlami na samym steamie, np. danej serii gier. nie dość, że jest obniżka, to jeszcze jak się ma chociaż jedną część, dostaje się kolejny upust. w ten sposób np. deus ex GOTY, human
  • Odpowiedz