Wpis z mikrobloga

Zamierzam kupić projektor do mieszkania, dużo czytam i przeglądam opinie na temat różnych modeli i ogólnie projektorów zamiast telewizorów (mało oglądam tv, raczej główne zastosowanie do filmów oraz netfixa).
Wpadł mi taki po poszukiwaniach ten https://www.morele.net/projektor-optoma-eh400-dlp-1080p-95-78e01gc0e-1125369/ będzie wystarczający? Cena max 4000zł.
#kiciochpyta #rtv #pytanie #kinocebulowe #projektor #technologia
  • 23
@prokopek92: Jak dlugo uzywasz swoj pj? Tez mam optome hd27 i o ile na poczatku efekt teczy byl na tyle denerwujacy, ze nie moglem wytrzymac dluzej niz pol godziny, tak teraz po okolo 300h przyzwyczailem sie na tyle, ze juz prawie go nie zauwazam. Przestalem tez miewac bole glowy i oczu, ktore na poczatku byly nie do zniesienia.

@ElCidX: widzialem Twoj setup w znalezisku o ekranie led w kinie. Mozesz
@miecz_pultorarenczny 2 miechy mam go więc pewnie jakoś około 100 godzin przepalone.
Szczerze mówiąc to też zauważyłem że im więcej godzin przepalone tym mniej to zauważam, pytanie czy to kwestia przyzwyczajenia czy lampa musi swoje się wypalić
@miecz_pultorarenczny: ekran 100" firma buenoscreen tani bo 300 zł spisuje się ok, boki jakoś strasznie się nie zwijają, problemów brak oprócz tego że na początku musiałem wymieniać sprężynę na gwarancji bo była kiepska.
@prokopek92: z tego co wiem to jedno i drugie wplywa na RBE. Na poczatku mi sie plakac chcialo, ze wydalem 3k na projektor z ktorego nie moge normalnie korzystac, a nikt nie wie o co mi chodzi, bo nikt z moich znajomych efektu teczy nie widzial, ale poczytalem, ze z czasem powinno byc lepiej i faktycznie jest. polecam tez zmienic napisy z bialych na szare + lekka przezroczystosc. u mnie to