Wpis z mikrobloga

@Akwer: drenaż jest wskazany jeśli jest na granicy LD, żeby móc włączyć integrację i nie pozwolić im na podbicie swojej siły. Zdecydowanie to ułatwia. Plus wróg się wykrwawia i łatwiej wwygrać wojnę :)
@Queltas: Naturalnie ale permanentna wojna po kolei z kolejnymi państwami daje ten sam efekt. Francja będzie bronić swoich ziem a jako Szkocja można z tego korzystać i powiększać swoje terytorium po kawałeczku ale cały czas...
@Queltas: no tak, mogę zakończyć wojnę i oddać sporo ziemi przeciwnikom, bo cała Francja okupowana. Myślę,że jak oddam kilka prowincji to będą na tyle słabi, że ich bez problem zintegruję
@trq ogólnie to ja bym wolał ich dłużej trzymać i całych zjeść, albo nawet zrobić żeby mnie lubili bo ich wojska są mocne :-) ale to pytanie jak ciężko jest ich trzymać
@trq Ponownie zgodzę się z @Queltas Na przyszłość staraj się takie PU utrzymać jak najdłużej. Idealne wsparcie w każdej wojnie. Dzięki czemu sam tracisz znacznie mniej manpowera itp.
@goraceparofki Przecież on to PU złapał jeszcze przed 1500 rokiem:-) A z czasem jeśli blobujesz to nie jest wielki problem poświęcić jednego dyplomatę. Do tego influence+admnistrative i masz policy na -20% anektowana. Idzie całkiem sprawnie.