Wpis z mikrobloga

@n0002: 2500 zł w ercomerze, czyli dostępny w Polsce ;) gadałem z facetem z tego sklepu bo początkowo chciałem Unidena BCD536 HP i wysłałem maila z zapytaniem czy będzie w ogóle dostępny ale to skaner przystosowany raczej pod USA i Kanadę
  • Odpowiedz
@alibaba848: 300 i dorzucam teleskopową antenę 25-1300 MHz. Sprzęt w pełni sprawny, wszystko jest czyli akumulatorki, kabel, antena, manual, no wszystko :) Nawet zaliczył pobyt na komendzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alibaba848: jakaś kutfa na mnie doniosła i przyszli 'smutni panowie' którzy w sumie byli luźni ;) w pełni naładowany skaner zabrali, oddali po tygodniu rozładowany :) skończyło się na strachu bo nie utrwalałem nagrań. Zresztą musiałbym nagrywać telefonem bo nie ma slota na microSD :) w wieku 30 lat pierwszy raz w życiu odwiedziłem komendę ;)
  • Odpowiedz
@alibaba848: u mnie zaczęło się od CB radia online, szukałem innych rzeczy i trafiłem na nasłuch lotnisk, później policyjne skanery online z USA a jak szukałem polskich trafiłem na skanery i odkryłem pasma 2m i 70cm. Chcę założyć kanał na YT i licencję też zrobić :)
  • Odpowiedz