Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Nie radzę sobie z bólem psychicznym. Szczerze mówiąc, doslownie rozpieprza mnie od wewnątrz. Czuję to aż fizycznie. Ból, ucisk, w calej klatce i każdej części ciała. Boli mnie kazdy oddech. Każde słowo ktore muszę wypowiedzieć. Dlatego tak bardzo denerwuje mnie to, ze ktos mnie o cos pyta. Nie umiem tego wyjaśnić dokładnie, ale zrobilabym wszystko, zeby tylko nie czuć tego bolu, nerwów, bezradności. Paraliżuje mnie to do stopnia w ktorym siedze bezczynnie i patrzę w sciane. Drażni mnie kazdy odgłos. Wystarczy, ze ktoś coś ode mnie chce, ze slysze rozmowe osób z którymi mieszkam. W myślach mam tylko zdanie "zamknij sie juz, prosze". Denerwuje mnie śmiech ludzi. Do tego pustka, nie widze sensu swojego życia. Otworzenie oczu rano powoduje niemal fizyczny ból. Chciałabym tak po prostu zniknąć z tego świata. Kiedy mogę poczuc ból fizyczny czuje w pewnym sensie ulgę. Uciekam w alkohol, nie czuję tego wszystkiego. Chciałabym ciągle być pijana. Próbowałam znaleźć sobie chociażby maly cel, chwytałam sie wszystkiego czego mogłam. Sport, ludzie, nawet ciągle ogladanie filmów. Nic mi nie pomaga. Miałam pasje, ktore teraz nie dają mi ani trochę radości. Nie potrafię sie szczerze uśmiechać. A nie szczerze mi sie nie chce i nie mam sily, jak musze sie usmiechnac bo tak wypada również sprawia mi to ból. Nic mi sie nie chce oprocz picia i uczucia bycia pijanym. Zapadam się w tym. Nie widzę sensu w niczym. Tak po prostu nagle chciałabym przestać istnieć. Za pstryknięciem palcami. Nie potrafie się uczyć, skupic. Mam wrazenie, ze kiedys bylam mądrą osobą z dużą wiedzą a teraz jakbym to wszystko zapomniala. Jakby to wszystko zniknelo mi z glowy. Czuje sie pusta. Czy czuł ktoś kiedyś cos podobnego i mu przeszło tak, ze teraz funkcjonuje normalnie? Psycholog, psychiatra odpada. Może jakieś substancje farmakologiczne które silnie zobojętnią mnie do stopnia w ktorym nie będę czuła nieczego? I które moge dostać bez super problemów?
Stan utrzymuje się kilka miesięcy, są chwile lepszych momentów ktore trwają max kilka godzin. powodów wywołania tego bólu jest kilka o których nie chciałabym pisac. Nie są to problemy, które da się rozwiązać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5