Wpis z mikrobloga

  • 2
Potrzebuje wysłać paczkę do #uk w której będzie między innymi 500ml srodka latwopalnego. Wysyłał ktoś takie rzeczy normalnie? Jeśli nie to ma ktoś może namiary na przewoźnika który by mi to zabrał z Polski?
  • 14
  • Odpowiedz
w której będzie między innymi 500ml srodka latwopalnego.


@Lanza: Ponoc nie wolno kurierem nadawac spirytusu, ani innych wysokoprocentowych alkoholi ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@piwniczak zmywacz do lakieru bezbarwnego na tapicerkach skorzanych. Firma która podałeś niestety nie obsługuje regionu Yorkshire ale dzięki za fatyge :)
  • Odpowiedz
@Lanza aha. Ale nawet jeżeli, to zagadaj z jakimś januszo-kurierem lokalnym. Oni najlepiej ci powiedzą czy ci to wezmą, a jeżeli tak, to czy jakoś specjalnie musi być zapakowane.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dob3k

@Mr_RIP
@m_bielawski Na Fb zadalem pytanie to ktoś napisal, że do 500ml można przewozić i każdy kurier zabierze ale nie widzę nigdzie takich informacji. Podzwonie i popytam. Oprócz tego mam jeszcze z 3litry farby ale to na bazie wody i środki czyszczące, to za dużo tego kompotu by było:P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dob3k to też właśnie widziałem i byłem zdziwiony ta informacja na fb. No nic owine te buteleczki w szmatę jakąś i dogadam się z jakimś januszexem
  • Odpowiedz
@Lanza:
Jak już chcesz tak przycebulić to użyj ziemi okrzemkowej albo w ostateczności piachu żeby zabezpieczyć paczkę.
Brzmi to jak overkill ale w razie wypadku Januszex będzie twierdził, że nic nie wiedział a ty możesz wpaść w niezłe gówno.
@dob3k:
Już widzę jak UK Border force będzie sprawdzał każdą paczkę. Szukają głównie dragów, fajek i "inżynierów"
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: W obecnej chwili jakiekolwiek substancje latwopalne/wybuchowe/zrace w wiekszej ilosci moga podchodzic pod probe dokonania aktu terroru. A biorac pod uwage to ze januszex raczej nie bedzie sie klopotal by sam zglosic ze takie substancje przewozi, to jak przypadkiem sami znajda...
  • Odpowiedz