Wpis z mikrobloga

@BedeOredeR horizona moge polecic skonczylem ale nie na 100%. gra sie bardzo przyjemnie. dialogi sa #!$%@?. postacie plytkie. historia calkiem fajna. swiat wyrysowany oprocz kilku #!$%@? rzeczy tez jest calkiem spoko. grafa to majstersztyk. wyglada pieknie.

asasyna ogrywam doslownie od 5 h. nie spodziewalem sie ze bedzie az tak dobry. calkowicie inne podejscie do tematu niz we wczesniejszych czesciach. mysle ze smialo nawet jak komus nie podchodzily poprzednie czesci to ta bedzie
@BedeOredeR ja też przeszedłem Horizona i tak jak kolega wyżej pisał grafika meeeeega świat piękny i ciekawy, historia super ale postacie i dialogi cienkie.
ACO natomiast ogrywam od 40h i jestem w 1/3 może 1/2. Poprzednie assasyny mi nie podchodziły ten natomiast jest super. Taki wiedźmin bez fantastyki. Ale ja bardzo lubię klimaty Egiptu więc mogę być nieobiektywny
ACO natomiast ogrywam od 40h i jestem w 1/3 może 1/2


@Charmander_Janusz: albo grasz jakoś upośledzenie albo masz słabe przewidywania. Mam nabite 65h i zaliczoną główną fabułę i prawie wszystkie questy poboczne (zostały mi walki gladiatorów i może coś się gdzieś kryje jeszcze pod jakimś pytajnikiem). A to side questy właśnie tyle nabiły. Byłoby o wiele mniej czasu gry, gdybym dopiero po 60h nie ogarnął, że ten głupi ptak potrafi wskazać
@ziobro2 kolego za daleko nie doszedlem ale chyba nie ma bo bylem w kilku regionach i sobie centralnie jedziesz. plusem jest to ze mozna wchodzic wszedzie i po wszystkim i to co widac to mozesx tam dojsc a draw distance robi wrazenie i z tym sie nie ma co spierac #!$%@? naprawde to jest eleganckie.
@czokon: @steemm: @michal-pokichal: @papsi: Właśnie głównie chodzi mi o feeling z grania, coś mniej więcej podobnego do W3, o mnogość akcji do zrobienia i ich wachlarz możliwości. Przyszło mi na myśl jeszcze jedno: czy AC nie ma podobnego systemu mapy co GR:Wildlands? Lekko mnie to odrzuciło nie powiem :p Ale może akurat przez to że na PS4 grałem sam i z botami to tak cienko to wychodziło.
Znajdźki
@BedeOredeR a jak wyglada mapa w wildlands bo nie gralem?

dla znajdziek zdecydowanie ac. w horizonie masz kwiaty kubki i figurki. sa tez pocztowki i logi glosowe pisemne. wiekszosc logow zbierasz po prostu w miejscach fabularnych. a znajdziek jako takich jest malo. natomiast jesli chcesz latac i czesac grobowce i cieszyc sie ze sztyleciku lepszego to AC. w horizonie tego brakuje imo.

a i jeszcze jedna rzecz w horizonie mega #!$%@?. bardzo
@czokon: Jest podzielona na sektory, ale masz możliwość dowolnego podejścia do sprawy, całą gałąź baronów i innych gangusów możesz podchodzić od jakies strony chcesz, niby spoko opcja, mnie lekko dręczyła. W Farcry3 miałem to samo, wszystko praktycznie od początku miałem co chciałem :p Chociaż w GR:W każdy sektor ma inną broń do zdobycia, znajdźki, elementy ekwipunku, możliwość otrzymywania expa do rozwoju skilli itd. Chyba otwartość mnie przerosła xD
Czyli chyba lepszym
@BedeOredeR ac na pewno ma wiecej zawartosci o jakiej wspominasz czyli znajdziek itp. zdecydowanie rozni sie od poprzednich czesci. mapa jest podzielona na sektory chyba w podziale na poziomy doświadczenia. walka to 180 stopniowa zmiana podejścia w stosunku do poprzednikow. taka bardziej powiedmy ze wieskowa. uniki. bloki. ciachanie. mi sie podoba chocisz trzeba przyznac ze filmowosc z poprzednich czeeci miala swoje uroki tak tutaj wymaga wiecej umiejetnosci. w horizonie walka z wiekszymi