Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros
Spędziłem 2 godziny na oglądaniu głupich jutuberów i ichniejszych recenzji fajek. Na e-dymie nie będę nawet pytał bo wątki po 60 stron i trochę elektrodą jedzie jak to na polskich forach.
Mam tanka Nautilus mini i chciałbym dokupić coś co go będzie go grzało i robiło to dobrze i bez akcji typu skręcanie specjalistycznych grzałek z runa leśnego, bez regulacji na nikiel, tytan, kryptonit etc.
Ewentualnie jeśli Nauti jest passe, to jakiś zestaw, w który leję, coś se tam pokręcę i jestem zadowolony.
Pomoże ktoś?
Brałem pod uwagę Nebox (ale ma plastikowy...szkło) i eVic-VTC Mini- to z gotowych. Z samych dolnych części? nie mam pojecia.
  • 7
@nyanian: podsumowując masz parownik Nautilus, którego nie chcesz zmieniać i szukasz boxa? Evic VTC Mini Ci wystarczy ewentualnie Eleaf Pico, do tego akumulator wybierz wysokoprądowy pokroju LG HG2, Samsung 25R, Sony VTC 4/5/6. Poczekaj do jutra będą promocje na e-dym.pl
@nyanian: skoro oglądałeś poradniki, to zacznij używać poprawnych nazw: atomizer, zasilanie itp.
Na nautilusa mini wystarczy ci jakiś mały box z regulacją i wbudowanym aku, np. aspire nx30 lub smok q-box. Ewentualnie możesz kupić istick pico (samego moda) z akumulatorem 18650. Jak byś chciał wymienić całość na coś pod trochę większą chmurę i palenie to możesz wybrać np. sticka v8 baby, albo al85 też smoka.