Wpis z mikrobloga

Ciężko mi było coś wybrać na dziś, myślę że znalazłem kilka fajnych propozycji:

Cavs - Nets: under 234.5 po @1.5 Cavsi wygrają, pytanie iloma punktami. Kursy na handi marne, ale linia na under bardzo ciekawa. Myślę, że Netsi nie rzuca więcej niż 100 punktów co zostawia nam az 135 puntków dla Cavsów. Jak dla mnie dobry bet.
Miami - Boston: Boston(-2.5) @1.87 Miami obniżyło loty, Boston cały czas do przodu, bez kontuzji. Nie widzę tu innego wyniku, ale zobaczymy.
OKC - GSW: myślałem, że linia będzie podobna jak w pierwszym meczu, ale 226.5 są w stanie zrobić (swoją drogą, fajne value na over @2.41). Ja gram bezpieczniej over 110.5 pkt GSW po @1.62. Durant ma zagrać
Houston - Denver: Rockets(-5.5) @1.4 nie widzę tu innej opcji niż wygrana Rockets, ale kursy średnie a linie wysokie. Z drugiej strony jak wygrają to 6 pkt różnicy nie powinno być problemem przy ich potencjale w ofensywie.
Knicks - Raptors: Knicks grają solidnie, ale nie wiem czy wystarczy na Torronto. Jeśli już grałbym czystą 2 po @1.51
Suns - Bucks: moja ulubiona drużyna do grania overów i mam zagadkę, w Milłoki niezły szpital, wyniku nie przewidze i nie wiem jak zagra Bucks, overu w meczu w tym wypadku też trochę się boje. Może Phoneix over 106.5 po @1.6?

Ja gram na pewno over GSW i Boston, myślę jeszcze czy coś dorzucić bo wszystko wygląda fajnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zobaczymy, z fartem Mireczki

#exportbets #bukmacherka
  • 12
@export: Hmm ciężko powiedzieć, ostatnie 5 spotkań i tylko w 1 rzucili poniżej 100, bo 97, ale under 234.5 wydaje się dość bezpieczne, ja mam pecha do zakładów na sumę punktów, nie lubię ich stawiać.